0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

KTM 1390 SUPER DUKE R / R EVO - PUIG BRAKE COOLER chladiče bŕzd

Katalógové číslo: 21858-1-1-1-1 Kategórie: , Rok výroby motocykla:
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

189.00 s DPH

Popis

Zlepšite brzdný výkon s Puig Brake Cooler.

Chladič bŕzd bol navrhnutý s ohľadom na vysoký výkon, ktorý ponúka športová jazda, pri ktorej je jeho účinná sada bŕzd dotiahnutá na maximum, so silným a nepretržitým brzdením na okruhu, a ešte viac v horúcich mesiacoch. To môže spôsobiť prehriatie, ktoré znižuje výkon a pocity pri brzdení.

Vyrobené v Barcelone pomocou najnovších technológií v oblasti lisovania plastov, pozostáva z dvoch špičkových plastových krytov ABS, jedného pre každý kotúč a zostavu strmeňa, čím vytvára kanál, ktorý zachytáva vzduch a urýchľuje ho, aby ho nasmeroval priamo na doštičky, čím sa podarilo znížiť teplotu bŕzd v priemere o desať stupňov. Overené v testoch na pretekárskej dráhe.

Jeho študovaný dizajn, okrem toho, že poskytuje športovejšiu a personalizovanú estetiku, eliminuje turbulencie na prednom kolese vytvorením čiastočného šošovkovitého krytu, ktorý podporuje aerodynamiku motocykla, najmä pri vysokých rýchlostiach. 

  • doručenie 10 - 21 dní

Spoločnosť PUIG navrhuje a vyrába motocyklové diely od roku 1964. Skúsenosti z týchto rokov sa priamo aplikujú na každý jeden navrhnutý produkt; z toho dôvodu si dokázali získať dôveru mnohých profesionálnych jazdcov v súťažiach, ako sú MOTO GP, WSBK... a iných. Produkty PUIG spĺňajú prísne nemecké normy a schválenia TÜV a ABE.

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

user linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram