0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Spojky

SPOJKY NA MOTOCYKLE

Snímka obrazovky 2023-04-19 120550

STM Italy je spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1981 spustením výroby meracích prístrojov a komponentov pre robotiku. Neskôr sa spoločnosť obracia na výrobu špeciálnych komponentov pre bicykle, čím sa čoraz viac približuje k svetu dvoch kolies. Odtiaľ sa zrodí prototyp budúcich klzných spojok STM, ktoré majú celosvetový úspech. STM spolupracuje a dodáva diely pre všetky tými v súťaži World Superbike. Táto spolupráca  vedie k vývoju špičkových produktov, ktoré prinášajú absolútnu spoľahlivosť. To isté platí pre svet Motocrossu a Supermotard. Dnes, s pomocou najlepších materiálov na trhu a vlastného špecializovaného tímu, je STM ITALY výrobcom ARTE da CORSA, spájajúca technickú dokonalosť s talianskym estetickým vkusom.

Napíšte nám a my vám vypracujeme cenovú ponuku pre všetky dostupné diely /lamely spojky, .../, pre váš motocykel. Pre vypracovanie individuálnej cenovej ponuky, vyplňte formulár dole pod textom.

Máte záujem o cenovú ponuku?

Nemáme produkt, ktorý chcete na eshope alebo máte špecifické požiadavky? Pokojne nám napíšte alebo kontaktujte telefonicky a radi vám poradíme s výberom dielov pre vašu motorku.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

Brembo / Brembo Racing

user

You cannot copy content of this page

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram