0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Spojky

SPOJKY NA MOTOCYKLE

Snímka obrazovky 2023-04-19 120550

STM Italy je spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1981 spustením výroby meracích prístrojov a komponentov pre robotiku. Neskôr sa spoločnosť obracia na výrobu špeciálnych komponentov pre bicykle, čím sa čoraz viac približuje k svetu dvoch kolies. Odtiaľ sa zrodí prototyp budúcich klzných spojok STM, ktoré majú celosvetový úspech. STM spolupracuje a dodáva diely pre všetky tými v súťaži World Superbike. Táto spolupráca  vedie k vývoju špičkových produktov, ktoré prinášajú absolútnu spoľahlivosť. To isté platí pre svet Motocrossu a Supermotard. Dnes, s pomocou najlepších materiálov na trhu a vlastného špecializovaného tímu, je STM ITALY výrobcom ARTE da CORSA, spájajúca technickú dokonalosť s talianskym estetickým vkusom.

Napíšte nám a my vám vypracujeme cenovú ponuku pre všetky dostupné diely /lamely spojky, .../, pre váš motocykel. Pre vypracovanie individuálnej cenovej ponuky, vyplňte formulár dole pod textom.

Máte záujem o cenovú ponuku?

Nemáme produkt, ktorý chcete na eshope alebo máte špecifické požiadavky? Pokojne nám napíšte alebo kontaktujte telefonicky a radi vám poradíme s výberom dielov pre vašu motorku.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Príslušenstvo

Vzduchové filtre

Spojky

ANDREANI GROUP - Tlmiče

Poťahy sediel

JETPRIME - Racing parts

Časomiery

Rapid Bike

user linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram