0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

YAMAHA TENERE 700 / WORLD RAID bočné kufre GIVI Trekker TRK33 + nosiče

Katalógové číslo: 0026-11 Kategórie: , Značky: , , , , ,
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

910.00930.00 s DPH

Popis

S objemom 33 litrov a priestorovo nenáročnou konštrukciou sa tento kufor predáva v jedinej verzii a je možné ho namontovať zboku alebo zozadu (pomocou dosky MONOKEY®).
Z estetického hľadiska sa TRK33N vyznačuje eloxovanou hliníkovou fóliou, ktorá skrášľuje kryt, a štruktúrou obalenou typickou výstužnou „klietkou“ v kontrastnom technopolyméri. Vďaka tomuto detailu je vhodný pre cestné endurá, crossovery a dokonca aj elegantné cestné autá.
TRK33N sa ukazuje ako praktické riešenie pre tých, ktorí vlastnia motocykel vybavený vysoko bočnou koncovkou výfuku: namontovaný na strane tlmiča v kombinácii s väčšou 46-litrovou verziou rieši problém asymetrického bočného objemu, ktorý by sa dosiahol pri pár tradičných kufrov.
Konečne je možné vďaka vnútorným voličom rozhodnúť, či otvoríte celé veko alebo len horné dvierka. Nechýba štandardný Bezpečnostný zámok.
Množstvo voliteľného príslušenstva dostupného pre tento všestranný kufor umožňuje vysokú mieru prispôsobenia.

Všetky potrebné prvky a komponenty /platne, držiaky, skrutky...atď., v závislosti od potreby/ sú dodávané v tejto sade, k montáži už nie je potrebné nič dokupovať, alebo prerábať.

Vlastnosti kufra

  • Technický polymér + hliník
  • Možnosti otvárania - klasické otváranie, alebo len vrch kufra
  • Maximálna záťaž - 10 Kg
  • Objem - 33 litrov
  • Rozmery - 411 x 230 x 526 mm
  • Zámok - Security lock

GIVI pre svoje produkty garantuje stupeň vodeodolnosti ekvivalentný silnému dažďu. Kufre sú testované špeciálnym strojom, ktorý simuluje dážď s prietokom 20 l/min.

Doručenie do 14 dní

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

Brembo / Brembo Racing

user

You cannot copy content of this page

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram