0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

HONDA XL 750 TRANSALP bočné kufre GIVI Trekker Dolomiti 30L + nosiče

Katalógové číslo: 049-1-3 Kategórie: , Značky: ,
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

900.00920.00 s DPH

Popis

Pár 30-litrových kufrov z prírodného hliníka s rovnakým kľúčom; vrátane tretieho cylindrického zámku s kľúčom identickým s kľúčom v oboch kufroch.
Sú vybavené spojovacím systémom MONOKEY®, umožňujú otváranie a uvoľňovanie z rámu pomocou rovnakého kľúča a jediného zámku. 

  • SYSTÉM WIRELEASE®: Uvoľnenie kufrov z bočného rámu nastáva otočením externého gombíka, vybaveného káblovým systémom (patentovaný), umiestneným priamo pod bezpečnostným zámkom. Na pripevnenie kufra však nie je potrebné otáčať gombíkom.
  • SYSTÉM HOLD IT EASY®: Trekker Dolomiti je vybavený systémom hákov (Patent Pending), vďaka ktorému sa dá nakloniť bez toho, aby sa úplne oddelil od nosného rámu. Tento mechanický systém bol špeciálne navrhnutý tak, aby zabránil náhodným pádom kufrov a uľahčil fázy nakladania/vykladania aj v prítomnosti veľmi objemného centrálneho horného boxu, ktorý by mohol obmedziť prístupnosť a otváranie veka. Systém „Hold It Easy“ nie je kompatibilný s niektorými modelmi rámu Monokey (systém je súčasťou kufra a dodáva sa nezavesený, aby sa predišlo problémom s prepravou. Zákazník si môže vybrať, či ho namontuje alebo nie).
  • Všetky potrebné prvky a komponenty /platne, držiaky, skrutky...atď., v závislosti od potreby/ sú dodávané v tejto sade, k montáži už nie je potrebné nič dokupovať, alebo prerábať.

Vlastnosti kufra

  • Hliníková škrupina
  • Možnosti otvárania - klasické otváranie
  • Maximálna záťaž - 10 Kg
  • Objem - 30 litrov
  • Rozmery - 240 x 410 x 460mm
  • Zámok - Security lock

GIVI pre svoje produkty garantuje stupeň vodeodolnosti ekvivalentný silnému dažďu. Kufre sú testované špeciálnym strojom, ktorý simuluje dážď s prietokom 20 l/min.

Doručenie do 14 dní

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

Brembo / Brembo Racing

user

You cannot copy content of this page

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram