0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

HONDA NC 750 X zadný kufor GIVI Trekker Dolomiti 30L + nosič

Katalógové číslo: cf13-1-12 Kategórie: , Značky: , , ,
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

575.00595.00 s DPH

Popis

V celohliníkovom vyhotovení sa vyznačuje mäkkými líniami a okrúhlejšou štruktúrou ako ostatné možnosti TREKKER z ľahkých zliatin, čo je faktor, ktorý robí modely DOLOMITI vhodnými na doplnenie širokej škály motocyklov, najmä klasických, alebo café racer štýlov.
Kufor pohodlne pojme jednu modulárnu/celotvárovú prilbu.
Elegantný vzhľad dopĺňajú pokročilé technické prvky, medzi ktoré patrí mechanizmus bezpečnostného zámku a 4 horné nylonové pútka na popruh, ktoré umožňujú upevnenie ďalších tašiek.
Napokon, nechýbajú spôsoby, ako prispôsobiť toto zadné puzdro jeho početným špecializovaným voliteľným prvkom: od elastickej siete, ktorá sa má pripevniť pod veko, nylonového nosiča a polyuretánového operadla, až po vodotesnú vnútornú tašku  a mnoho ďalších.

Všetky potrebné prvky a komponenty /platne, držiaky, skrutky...atď., v závislosti od potreby/ sú dodávané v tejto sade, k montáži už nie je potrebné nič dokupovať, alebo prerábať.

Vlastnosti kufra

  • Hliníková škrupina
  • Možnosti otvárania - klasické otváranie
  • Maximálna záťaž - 10 Kg
  • Objem - 30 litrov
  • Rozmery - 240 x 410 x 460mm
  • Zámok - Security lock

GIVI pre svoje produkty garantuje stupeň vodeodolnosti ekvivalentný silnému dažďu. Kufre sú testované špeciálnym strojom, ktorý simuluje dážď s prietokom 20 l/min.

Doručenie do 14 dní

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

Brembo / Brembo Racing

user

You cannot copy content of this page

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram