0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

HONDA FORZA 125 MALOSSI SPOJKA - MAXI DELTA SYSTÉM

Kategórie: , Značky: , , , , , , , ,
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

185.00 s DPH

Popis

MAXI DELTA SYSTÉM

Systém odstredivej spojky so spojkovým zvončekom pre skúter RACING

Systém obsahuje známe:

Patentovaná nastaviteľná spojka (Delta Clutch).
Okrem toho zosilnený zvonček spojky proti poruche (Wing Clutch Bell) s chladiacimi rebrami, dynamicky vyvážený, určený pre súťažné a športové aplikácie.

Delta spojka

Delta Clutch je spojka vyvinutá na pretekárskych okruhoch skútrov a v krátkom čase sa stala štandardným produktom, ktorý je kľúčom k výkonu skútrov. Jednoduchosť systému umožňuje rýchle nastavenie pružiny s ohľadom na odstredivú silu a možnosť zámeny pružiny s rôznymi hodnotami K. Tieto hodnoty sú uvedené v katalógu Malossi. Ďalšou možnosťou, ktorú tento systém umožňuje, je nastavenie polohy malej hmoty, ktorá určuje tlak medzi trecím materiálom a spojkovým zvonom. Okrem toho je táto malá hmota zameniteľná s inými hmotami rôznej hmotnosti. Kompletný systém je patentovaný na ochranu pred nehanebnými pokusmi o kopírovanie a falšovanie produktu.

Delta získala uznanie mnohých kvalifikovaných tunerov a fakty sú toho dôkazom: používajú ho všetky pretekárske tímy a veľké množstvo športových jazdcov, čo vedie k neustálemu nárastu predaja. Ako vždy, Malossi neustále analyzuje svoje produkty počas ich prevádzky a Delta nie je výnimkou. Bol optimalizovaný implementáciou malých, ale dôležitých aktualizácií, čím sa spoločnosť Delta zachovala ako špičkový produkt. Sme veľmi hrdí na to, že spojky Malossi neobsahujú azbest, avšak na dosiahnutie súčasnej úrovne kvality, spoľahlivosti a najmä výberu trecích materiálov bolo potrebných veľa investícií do výskumu. Teraz môžeme s veľkou istotou potvrdiť, že máme exkluzívny vzorec na výrobu materiálu odolného voči vysokej teplote, ktorý nemení svoj koeficient trenia v dôsledku dlhodobého prevádzkového namáhania.

Vhodné pre motocykle

  • HONDA FORZA 125 ie 4T LC euro 5 2021-> (JK02E)
  • HONDA FORZA 125 ie 4T LC euro 4 2017->2020 (JF69E)
  • HONDA FORZA 125 ie 4T LC euro 3 <-2016 (JF60E)

Vášňou Malossi je zdokonaľovanie produktov a neustále hľadanie akéhokoľvek aspektu na zlepšenie, čím sa optimalizuje výkon, zvyšuje sa spoľahlivosť a bezpečnosť.

Doručenie 7-28 dní

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

Brembo / Brembo Racing

user

You cannot copy content of this page

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram