0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

HONDA FORZA 125 MALOSSI AUTOMATICKÁ SPOJKA MAXI DELTA

Kategórie: , Značky: , , , , , , , ,
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

159.00 s DPH

Popis

MAXI DELTA NASTAVITEĽNÁ AUTOMATICKÁ SPOJKA PRE ZVON SPOJKY Ø 135

Spojky majú trecí materiál bez azbestu a s patentovaným systémom nastavenia.
MAXI DELTA umožňuje 3 až 9 rôznych nastavení jednoduchou prácou na troch upevňovacích skrutkách a 9 až 27 výmenou nastavení pružín a čeľustí, podľa modelu vozidla. Dosahuje vysoké otáčky. v momente trakcie poskytuje vynikajúce počiatočné zrýchlenie.
Dokonalá činnosť tohto automatického zariadenia je základom pre dobrý štart z pokoja a pre výjazd z ostrých zákrut, kde rýchlosť vozidla klesá. Výhody, ktoré tieto spojky ponúkajú v porovnaní so štandardnými, sú obrovské, pretože umožňujú sofistikované vyladenie pre veľmi široký rozsah otáčok motora.
Maxi Delta Clutch sa predáva so športovým ladením v spojení s radom voliteľného príslušenstva, ktoré umožňuje pretekárske nastavenie na najvyšších úrovniach.
Maxi Delta Clutch je prispôsobiteľná pre súťaž, mesto a športové využitie: tieto spojkové zostavy navrhla Malossi, ktorý priamo riadi ich výrobu, výber materiálov.
Na požiadanie sú dodávané rôzne sady komponentov pre personalizované nastavenie, ktoré vám umožní enormne zvýšiť rozsah nastavenia spojky Maxi Delta.
Všetci vieme, že správanie spojky ovplyvňuje iba zrýchlenie a nie rýchlosť, preto nie sú problémy s certifikáciou pre tieto zariadenia.
To je ešte stimulujúcejšie pri vytváraní ďalších noviniek pre spokojnosť našich zákazníkov.

Vhodné pre motocykle

  • HONDA FORZA 125 ie 4T LC euro 5 2021-> (JK02E)
  • HONDA FORZA 125 ie 4T LC euro 4 2017->2020 (JF69E)
  • HONDA FORZA 125 ie 4T LC euro 3 <-2016 (JF60E)

Vášňou Malossi je zdokonaľovanie produktov a neustále hľadanie akéhokoľvek aspektu na zlepšenie, čím sa optimalizuje výkon, zvyšuje sa spoľahlivosť a bezpečnosť.

Doručenie 7-28 dní

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

Brembo / Brembo Racing

user

You cannot copy content of this page

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram