0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

HONDA CB 500 HORNET PUIG KRYT SEDLA

Katalógové číslo: 21705 Kategórie: , Značka:
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

219.00 s DPH

Popis

Kryt zadného sedla

Vyrobené na premenu motocykla na jednomiestny a zároveň poskytuje personalizovaný a športový vzhľad podobný súťažným motocyklom.

Jeho študovaný dizajn obsahuje vnútorné kanály, ktoré okrem odľahčenia zostavy pomáhajú znižovať turbulencie generované vzduchom, čím zlepšujú stabilitu motocykla, najmä pri vysokých rýchlostiach.

Predná časť chvosta obsahuje čiernu penu pre lepší komfort jazdca pri úkryte vo vysokých rýchlostiach.

Kryt je vyrobený zo 4 mm matného čierneho ABS plastu.

Jeho montáž je veľmi jednoduchá, pretože zadný kryt Puig používa rovnaký systém ukotvenia ako sedadlo spolujazdca, ktoré nahrádza. Jediné, čo musíte urobiť, je odstrániť sedadlo spolujazdca a umiestniť Puigove úchytky na jeho miesto.

Balenie obsahuje pár samolepiek na suchý zips alfalock, ktoré zaistia dokonalé uchytenie. A ak si to zákazník želá, môže byť pridaná súprava nálepiek Puig.

  • doručenie 10 - 21 dní

Spoločnosť PUIG navrhuje a vyrába motocyklové diely od roku 1964. Skúsenosti z týchto rokov sa priamo aplikujú na každý jeden navrhnutý produkt; z toho dôvodu si dokázali získať dôveru mnohých profesionálnych jazdcov v súťažiach, ako sú MOTO GP, WSBK, WSSP... a iných. Produkty PUIG spĺňajú prísne nemecké normy a schválenia TÜV a ABE.

 

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

Brembo / Brembo Racing

user

You cannot copy content of this page

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram