0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

YAMAHA X-MAX 300 zadný kufor GIVI Trekker OUTBACK 58L + nosič

Katalógové číslo: 003-19 Kategórie: , Značky: ,
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

713.00730.00 s DPH

Popis

GIVI Trekker Outback 58L
Jeho celohliníková štvorcová štruktúra s prírodným povrchom odráža typický „dobrodružný“ dizajn bočných kufrov OUTBACK. Kontrastné hranaté profily a nárazníky z čierneho technopolyméru dodávajú štýl.
Tento horný kufor (dostupný aj vo verzii 42 LTR), ktorý pohodlne drží 2 modulárne, alebo celotvárové prilby, ponúka možnosť pripevniť predmety, alebo iné tašky na vrch veka vďaka 4 horným pútkam.
Technické vlastnosti, medzi ktoré patrí aj mechanizmus bezpečnostného zámku a užitočná podložka na základňu, ktorá pohlcuje nárazy a vibrácie, teraz zahŕňajú voliteľné príslušenstvo, ktoré vám umožní prispôsobiť horný kufrík podľa vlastného vkusu: od elastickej sieťky, ktorá zaisťuje batožinu, až po spodnú stranu a polyuretánové operadlo, vnútorné osvetlenie, nepremokavú vnútornú tašku a mnoho ďalších.

Všetky potrebné prvky a komponenty /platne, držiaky, skrutky...atď., v závislosti od potreby/ sú dodávané v tejto sade, k montáži už nie je potrebné nič dokupovať, alebo prerábať.

Vlastnosti kufra

  • Hliníková škrupina
  • Maximálna záťaž - 10 Kg
  • Objem - 58 litrov
  • Rozmery - 323 x 454 x 555 mm
  • Zámok - Security lock
  • Dostatočne veľký priestor pre uloženie dvoch prilieb

GIVI pre svoje produkty garantuje stupeň vodeodolnosti ekvivalentný silnému dažďu. Konkrétne sú prípady testované špeciálnym strojom, ktorý simuluje dážď s prietokom 20 l/min.

Doručenie do 14 dní

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

Brembo / Brembo Racing

user

You cannot copy content of this page

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram