0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

YAMAHA TRICITY 300 MALOSSI POLOREMENICA VENTILVAR 2000

Kategórie: , Rok výroby: , , , , , , ,
Doprava nad 200€ zadarmo.

75.00 s DPH

Popis

Ide o pevnú poloremenicu s diamantovou povrchovou úpravou povrchu remenice a prepracovaným pracovným uhlom na ďalšie zvýšenie rozsahu prevodu. Tento komponent dopĺňa Multivar 2000 a robí ho jedinečným. Špeciálne navrhnutý pre rad pohonov s premenlivou rýchlosťou pre skútre, ďalej zlepšuje výkon hnacieho remeňa. Nie je to len jednoduché príslušenstvo, ale veľmi dôležitá súčasť pre zaručenie dlhej životnosti všetkých komponentov prevodovky. Teploty vznikajúce vo vnútri kľukovej skrine, kde variátory pracujú s klinovými remeňmi, sú v kritických momentoch neúmerné a niektoré časti, ako sú prevodové remene a valčeky variátora, niekedy utrpia neopraviteľné poškodenie. Existujú prípady, v ktorých by valce mohli dokonca dosiahnuť bod topenia. Okrem iných výhod má Ventilvar väčší chladiaci výkon ako pôvodná polovičná kladka; to je výsledok, ktorý ho robí nevyhnutným pre bezpečnú a športovú jazdu.

Poznámka: montáž je možná s Multivar 2000 a originálnym variátorom

Vhodné pre motocykle

YAMAHA TRICITY 300 ie 4T LC euro 5 2021->
YAMAHA X MAX 300 ie 4T LC euro 4 2017->2020 (H336E)
YAMAHA X MAX 300 ie 4T LC euro 5 2021->
YAMAHA X MAX Tech MAX 300 ie 4T LC euro 5 2021->


Vášňou Malossi je zdokonaľovanie produktov a neustále hľadanie akéhokoľvek aspektu na zlepšenie, čím sa optimalizuje výkon, zvyšuje sa spoľahlivosť a bezpečnosť.

Doručenie 7-28 dní

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

user linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram