0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

TRIUMPH TIGER 1200 GT/ EXPLORER/ RALLY EXPLORER bočné kufre GIVI TREKKER OUTBACK EVO 37L + nosiče

Katalógové číslo: 0029-4 Kategórie: , Značky: , ,
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

994.001,014.00 s DPH

Popis

Givi Trekker Outback EVO 37/37 (2-pack) Monokey

GIVI - SADA BOČNÝCH KUFROV TREKKER OUTBACK EVO 37 

Bočný kufor Trekker Outback EVO je vyrobený z hliníka a je k dispozícii vo verziách pre pravú a ľavú stranu, ktoré možno zakúpiť buď jednotlivo, alebo v páre. Použitý upevňovací mechanizmus je MONOKEY® CAM-SIDE, pričom verzie EVO ponúkajú aj antivibračné body z liateho hliníka a nové háčiky smerom dolu, ktoré zabezpečujú bezpečné uchytenie aj na prašných cestách a v prípade silných nárazov sa dajú opraviť.

Otočný systém odnímateľného veka, ktorý umožňuje pozastavenie otvárania, alebo úplné odstránenie veka, bol vynovený a posilnený nerezovou oceľou.
Nový systém Hold it Active využívajúci háčiky ďalej zvyšuje jednoduchosť používania: umožňuje sklopenie kufra bez potreby jeho úplného uvoľnenia z bočného rámu, čím uľahčuje otváranie veka v situáciách, keď je namontovaný horný kufor. Systém možno podľa potreby aktivovať, alebo deaktivovať, a to aj keď je kufor namontovaný.
Bezpečnostný zámok je súčasťou štandardnej výbavy. Dvojbalenie (pravý + ľavý kufor) pozostáva z dvojice bočných kufrov Outback EVO a tretej vložky zámku, ktorú možno namontovať na horný kufor, ak je prítomný, takže pre všetky zariadenia možno použiť jeden kľúč.
A napokon, k dispozícii je široká škála voliteľného príslušenstva (k dispozícii na zakúpenie samostatne), vrátane vnútorného svetla, elastickej sieťky, ktorú možno pripevniť na spodnú stranu veka, vodotesnej vnútornej tašky s objemom 35 l či rozšíriteľnej nákladnej tašky X-line a pod.

Všetky potrebné prvky a komponenty /platne, držiaky, skrutky...atď., v závislosti od potreby/ sú dodávané v tejto sade, k montáži už nie je potrebné nič dokupovať, alebo prerábať.

Vlastnosti kufra

  • Hliníková škrupina
  • Možnosti otvárania - klasické otváranie
  • Maximálna záťaž - 10 Kg
  • Objem - 37 litrov
  • Zámok - Security lock

GIVI pre svoje produkty garantuje stupeň vode-odolnosti ekvivalentný silnému dažďu. Kufre sú testované špeciálnym strojom, ktorý simuluje dážď s prietokom 20 l/min.

Doručenie do 14 dní

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

Brembo / Brembo Racing

user

You cannot copy content of this page

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram