0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

TRIUMPH BONNEVILLE T120 zadný kufor GIVI V56NNT MAXIA 4 Smoke 56L + nosič

Katalógové číslo: 0015-21 Kategórie: , Značky: , , , , , , ,
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

610.00 s DPH

Popis

Táto štvrtá generácia ikonického horného kufra MONOKEY® MAXIA sa teraz môže pochváliť štruktúrou s mäkšími – no stále uhladenými – líniami, sofistikovanými estetickými detailmi a interiérom s objemom 56 litrov, ktorý pojme 2 modulárne, alebo celotvárové prilby.
Pri modeli V56NT sa veko vyznačuje čiernym vonkajším krytom, striebornou vložkou z eloxovaného hliníka v strede a dobre dimenzovanými dymovými reflektormi siahajúcimi až po vonkajší pás. V tomto špičkovom prípade má kapela nielen estetickú hodnotu, ale môže sa pochváliť aj pridanou silou v súlade s „automobilovou“ filozofiou. Celkový výsledok vytvára obzvlášť vyvážený a high-tech efekt.
Výsuvná rukoväť na prednej strane predstavuje inovatívny technický detail. Mechanizmus bezpečnostného zámku je súčasťou štandardnej výbavy.
Pre tento model je k dispozícii široká škála voliteľného príslušenstva; predovšetkým by sme chceli spomenúť farebné varianty vonkajšieho krytu, opierky potiahnuté látkou, kovové, alebo nylonové nosiče a otváraciu súpravu Keyless 2.0.

Všetky potrebné prvky a komponenty /platne, držiaky, skrutky...atď., v závislosti od potreby/ sú dodávané v tejto sade, k montáži už nie je potrebné nič dokupovať, alebo prerábať.

Vlastnosti kufra

  • Materiál - technický polymér
  • Možnosti otvárania - klasické otváranie
  • Maximálna záťaž - 10 Kg
  • Objem - 56 litrov
  • Rozmery - 330 x 480 x 600mm
  • Zámok - Security lock

GIVI pre svoje produkty garantuje stupeň vodeodolnosti ekvivalentný silnému dažďu. Kufre sú testované špeciálnym strojom, ktorý simuluje dážď s prietokom 20 l/min.

Doručenie do 14 dní

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

Brembo / Brembo Racing

user

You cannot copy content of this page

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram