0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

TRIUMPH BONNEVILLE T120 bočné kufre GIVI Trekker Alaska 36L + nosiče

Katalógové číslo: 0035-9 Kategórie: , Značky: , , , , , , ,
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

899.00914.00 s DPH

Popis

Pár bočných kufrov Trekker Alaska s prírodným hliníkovým povrchom, 36 l, vybavený systémom kovania MONOKEY, ktorý používa rovnaký kľúč na otvorenie puzdra a jeho odpojenie od rámu.

Materiály:
Používajú sa tri materiály najvyššej kvality: prírodný hliník, pánty z nehrdzavejúcej ocele a vystužený technopolymér pre profily a pútka.

SYSTÉM WIRELEASE®: Puzdrá sa oddelia od bočného rámu otočením externého gombíka, ktorý je vybavený káblovým systémom (patentovaný), umiestneným priamo pod bezpečnostným zámkom. Na pripevnenie puzdier nie je potrebné otáčať gombíkom.
• SYSTÉM HOLD IT EASY®: Trekker Alaska má hákový systém (patentovaný), ktorý umožňuje naklonenie bez toho, aby sa úplne uvoľnil z rámu. Tento mechanický systém bol špeciálne navrhnutý tak, aby zabránil náhodnému pádu puzdier a uľahčil nakladanie a vykladanie, aj keď je centrálny vrchný kufor objemný, čo by mohlo sťažiť prístup a otvorenie veka. Systém "Hold It Easy" nie je kompatibilný s niektorými modelmi rámu Monokey (je súčasťou balenia a dodáva sa oddelený od kufra, aby sa predišlo problémom s prepravou. Zákazník sa môže rozhodnúť, či ho nainštaluje alebo nie).
• Pevnosť a štruktúra pántu umožňuje úplné otvorenie veka bez použitia popruhov, alebo retenčných káblov, ktoré by mohli vyvolať efekt „gilotíny“.
• Ergonomická rukoväť integrovaná do pántu veka oproti mechanizmu otvárania a uvoľňovania puzdra
• Štyri pútka na opasok integrované do konštrukcie veka, zasadené do tvarovaného veka, aby celému puzdru dodali elegantný tvar.

Všetky potrebné prvky a komponenty /platne, držiaky, skrutky...atď., v závislosti od potreby/ sú dodávané v tejto sade, k montáži už nie je potrebné nič dokupovať, alebo prerábať.

Vlastnosti kufra

  • Hliníková škrupina
  • Možnosti otvárania - klasické otváranie
  • Maximálna záťaž - 10 Kg
  • Objem - 36 litrov
  • Rozmery - 374 x 260 x 562mm
  • Zámok - Security lock

GIVI pre svoje produkty garantuje stupeň vodeodolnosti ekvivalentný silnému dažďu. Kufre sú testované špeciálnym strojom, ktorý simuluje dážď s prietokom 20 l/min.

Doručenie do 14 dní

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

Brembo / Brembo Racing

user

You cannot copy content of this page

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram