0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Suzuki V-Strom 800DE SW MOTECH - bočné kufre DUSC + nosiče

Katalógové číslo: KFT.05.845.65000/B Kategórie: , Značky: ,
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

945.00 s DPH

Popis

Systém DUSC
S týmto kompletným systémom získate všetky komponenty, ktoré potrebujete na začatie vašej ďalšej jazdy. Dva robustné pevné kufre DUSC, dva odnímateľné bočné nosiče PRO, súpravu na pripevnenie a sadu zámkov, ktoré možno ovládať pomocou rovnakých kľúčov. Špecifické nosiče na motocykel a veľkosť kufrov sú navrhnuté tak, aby dokonale ladili s tvarom zadnej časti, ako aj s výfukovým systémom motocykla.
Robustný, vodeodolný, všestranný – pevný kufrík DUSC od SW-MOTECH bol vyvinutý pre všetky typy motocyklových túr. Či už ide o športový výlet, jazdu v teréne, alebo dlhú cestu, úplne prepracovaný DUSC zaujme jednoduchou ovládateľnosťou a spoľahlivým transportom batožiny. Jeho vlastný štýl a dobrodružná DNA sa vynímajú ako na turistických motocykloch, tak aj na cestovných enduro motocykloch. DUSC sa dá jednoducho pripevniť na motorku. Kufrík sa nasadzuje na zarážky a upevňuje sa k nosiču pomocou uzamykacieho systému. Vďaka dvojitému bezpečnostnému prvku je možné otvor kufra a spojenie nosiča uzavrieť jediným pohybom. V rozsiahlych testoch DUSC dokázal, že spoľahlivo drží svoju pozíciu na nosiči aj pri silných vibráciách a nárazoch. DUSC je preto navrhnutý pre široké využitie a je vhodný aj na dlhšie off-roadové túry. Môže byť použitý ako bočný, alebo horný kufor.

Súčasťou dodávky sú:

  • 2 x PRO bočné nosiče
  • 2 x sada adaptérov DUSC pre bočný nosič PRO.
  • 1 x ABS plastový kufor DUSC M 33 l - 48,6 x 41,3 x 24,7 cm
  • 1 x ABS plastový kufor DUSC L 41 l  - 48,6 x 41,3 x 29,5 cm
  • 2 x sada zámkov  DUSC
  • 1 x multifunkčný prívesok na kľúče
  • Návod na montáž
  • Montážny materiál
  • Celkový objem: 74,0L

Doručenie 7-21 dní

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

Brembo / Brembo Racing

user

You cannot copy content of this page

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram