0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Rapid Bike RACING

Doprava nad 200€ zadarmo.

625.00 s DPH

Popis

UŽITE SI PRETEKY!

Prídavný modul Rapid Bike RACING predstavuje najvyššiu úroveň dostupnej technológie na dosiahnutie špičkového výkonu a ponúka najširšiu škálu riešení. Vychádzajúc z najnovších štandardov stanovených Rapid Bike EVO, modul RACING ponúka revolučnú technológiu na správu signálu snímača polohy kľukového hriadeľa a je navrhnutý tak, aby poskytoval inovatívne funkcie na dosiahnutie špičkových výsledkov.

FUNKCIE RAPID BIKE RACING

MAPA ZAPAĽOVANIA - využívajúca riadenie signálu snímača pre presné riadenie vstrekovania a časovania predstihu iskry

MOTOROVÁ BRZDA riadená pri spomaľovaní, aby sa zabránilo skákaniu zadného kolesa a zlepšila sa stabilita motocykla

OBMEDZOVAČ PIT-LANE možno aktivovať manuálne pomocou spínača na riadidlách na zníženie a udržanie konštantnej rýchlosti v oblasti boxovej uličky

DUAL SETTING pre optimalizáciu hlavných parametrov motora v reálnom čase a výber najlepšieho možného nastavenia medzi dvoma rôznymi prednastaveniami

TRACTION CONTROL je založené na riadení zrýchlenia motocykla detekovaného snímačom polohy kľukového hriadeľa motora; ak je zrýchlenie také, že ohrozuje primeranú úroveň trakcie, systém použije postupnosť vstrekov, aby sa vrátila späť do vopred nastavených limitov. Systém Rapid Bike Traction Control je užívateľsky plne prispôsobiteľný, aby zodpovedal rôznym jazdným schopnostiam a zároveň poskytoval dodatočnú bezpečnosť a spoľahlivosť za každých jazdných podmienok.

LAUNCH CONTROL umožňuje uvoľniť výkon motora až po dosiahnutí maximálnej akcelerácie a zároveň kalibrovať účinok a načasovanie trakčnej kontroly aplikovanej počas tejto špecifickej operácie.

OVLÁDANIE RIADENIA RÝCHLOSTI (Tempomat) udržiavanie konštantného výkonu motora vďaka účinnému systému obmedzovača otáčok, na udržanie rýchlosti pod kontrolou a pohodlnú jazdu aj v dopravných zápchach.

Ďalšie funkcie modulu Rapid Bike RACING s inštaláciou ovládača YOUTUNE:

  • QS - Quickshifter
  • AFR - modifikujúci cieľ parametra pomeru vzduch/palivo pre automatické premapovanie úprav paliva. Zobrazenie hodnoty pomeru vzduch/palivo a zmena nastavení v reálnom čase (iba s nainštalovaným My Tuning Bike)
  • EB - Jemná modulácia brzdných účinkov motora
  • RPM Zobrazenie otáčok motora
  • Nastavenie stavu trakčnej kontroly TC
  • Nastavenie motorovej brzdy EB
  • Aktivácia tempomatu

 

 

Doručenie 7 - 21 dní

 

Pri objednávke uveďte značku, typ a r.v. vášho motocykla. Pre viac informácií vyplňte formulár pod textom.

Príslušenstvo

Vzduchové filtre

Spojky

ANDREANI GROUP - Tlmiče

Poťahy sediel

JETPRIME - Racing parts

Časomiery

Rapid Bike