0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Zľava!

Moto prilba Nolan N40-5 BLACK GRAPHITE

Katalógové číslo: N4Z0009-7 Kategórie: ,
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

Original price was: 229.00€.Current price is: 218.00€. s DPH

Popis

Nolan N40-5

Zvýšte svoj zážitok z jazdy s Nolan N40-5. Táto moderná prilba v štýle Jet, vyrobená z vysoko odolného polykarbonátu, nanovo definuje štýl a funkčnosť. Pripravte sa na mestské aj mimomestské cesty s dôverou s vedomím, že táto prilba je navrhnutá tak, aby poskytovala výnimočný komfort, ochranu a pohodlie.

Technológia Airbooster: N40-5 je vybavená technológiou Airbooster, ktorá zlepšuje ventiláciu a prúdenie vzduchu v prilbe. Tento pokročilý systém vás udrží v pohode a pohodlí počas vašich jázd.

N-Com Ready: Pripravte sa zostať v spojení a bavte sa s integráciou N-Com. Táto funkcia vám umožňuje bezproblémovo integrovať komunikačné systémy do vašej prilby, čím zaistíte, že budete v kontakte s ostatnými jazdcami, alebo si budete užívať hudbu na cestách.

Ultraširoký priezor: Zažite rozsiahly a ničím nerušený výhľad na cestu s ultraširokým priezorom. Táto funkcia zvyšuje bezpečnosť a povedomie počas jazdy.

VPS slnečná clona s úpravou odolnou voči poškriabaniu a zahmlievaniu: Zabezpečuje jasný a ničím nerušený výhľad bez ohľadu na poveternostné podmienky, alebo dlhé jazdy.

Clima Comfort: Vychutnajte si pohodlie odnímateľnej funkcie „Clima Comfort“, ktorá zaisťuje, že interiér vašej prilby zostane svieži a pohodlný, počas jazdy aj po jazde.

  • Materiál - polykarbonát
  • Zapínanie - mikrometrický pásik
  • Homologizácia - J Homologation
  • Priezor - odolný voči poškriabaniu na oboch stranách
  • Vnútorný priezor - slnečná clona s odolnosťou proti poškriabaniu a zahmlievaniu
  • Ultra-široké zorné pole
  • N-Com ready - možnosť pripojenia intercomu

Doručenie do 14 dní

Veľkosť Obvod hlavy
XXS 54
XS 55
S 56
M 58
L 60
XL 62
XXL 63

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

Brembo / Brembo Racing

user

You cannot copy content of this page

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram