0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Moto obuv, čižmy Alpinestars SP-X BOA

Katalógové číslo: 2222024-1100 Kategórie: , Rok výroby motocykla:
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

369.00 s DPH

Popis

Čižmy SP-X BOA sú elegantné športové topánky navrhnuté tak, aby sa zmestili pod technické jazdecké nohavice a poskytovali vynikajúce možnosti chôdze. Topánky SP-X BOA, optimalizované pre športového jazdca, sú kompaktné topánky strednej výšky s prvotriednou úrovňou ochrany a pohodlia na motocykli aj mimo neho. Zvršok je vyrobený z kombinácie pokročilého mikrovlákna, ultramäkkého materiálu Rideknit® a pletenej sieťoviny, plus bezšvíkové tepelne zvárané časti. Spodná časť je vybavená pätou z TPU, klznou časťou špičky a priečnym ochranným rámom Alpinestars TPF na podrážke, ktorý umožňuje vysokú úroveň ochrany proti nárazom a akémukoľvek ohýbaniu alebo skrúteniu. Podrážka má navyše úplne nový dizajn s asymetrickou zadnou pätou, ktorá uľahčuje jazdcovi prirodzený krok a podporuje stabilitu mimo motocykla.

Na ochranu majú topánky SP-X BOA integrovaný chránič pri náraze na holeň, kotúče členkov s dvojitou hustotou, TPU podložku na radenie a zosilnenie špičky. A pre pohodlie ponúkajú pletené oblasti na predných a zadných ohybných bodoch veľkú voľnosť pohybu, zatiaľ čo PU medzi podrážka s integrovanou dvojitou odpruženou zmesou päty a vyberateľnou vložkou Ortho Lite® poskytuje skvelý komfort pri chôdzi. Vchádzanie a vystupovanie uľahčuje stredný zips v kombinácii so systémom rýchlej šnúrky BOA pre kompaktné a presné zapínanie. Topánky SP-X BOA sú ideálne pre tých športových jazdcov, ktorí hľadajú krytie, ochranu a vzhľad.

• Termoplastová päta, radiaca podložka, klzák špičky.
• Špeciálny systém bočného zapínania BOA navrhnutý pre optimálne zapínanie a prispôsobenie.
• Predná časť vyrobená z Lycry so vstrekovanou penou pre väčšie pohodlie a odolnosť.
• Dvojité vankúšiky na päte.
• Integrovaná medzi podrážka päty.
• Termoplastové ochranné diely.
• Odnímateľná anatomická stielka s podšívkou Lycra.
• Navrhnutý profil pre pohodlie.
• Asymetrický tvar päty pre stabilitu pri chôdzi.
• Integrovaný chránič holene.

Veľkosť topánky vyberte podľa priloženej fotografie.
Doručenie 7-10 dní

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

user linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram