0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

MOTO MORINI X-CAPE 649 zadný kufor GIVI TREKKER OUTBACK EVO 42L + nosič

Katalógové číslo: 002-1 Kategórie: , Značky: , , ,
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

624.00644.00 s DPH

Popis

MONOKEY® TREKKER OUTBACK EVO kufor z prírodného hliníka, 42 l.

Trekker Outback Evo 42 je nový horný kufor v rade GIVI, vyrobený vo verzii BLACK LINE z čierneho lakovaného hliníka, alebo SILVER -verzia klasický hliník. Je vybavený uchytením MONOKEY® pre jednoduché a bezpečné pripevnenie. Mechanizmus bezpečnostného zámku zaručuje maximálnu bezpečnosť pre váš horný kufor, zatiaľ čo nové rohy vám umožňujú eliminovať slučky popruhu a zvýšiť bezpečnosť upevnenia na rúrkové rukoväte.
Kufor je odolný voči nárazom a namáhaniu typickým pre cestovanie v teréne a pohodlne pojme 1 modulárnu prilbu, ktorá vás bude sprevádzať pri dobrodružstvách v teréne. Nový systém otáčania veka s trením, nastaviteľný odporový závesný systém (ARHS), umožňuje nastaviť rýchlosť zatvárania podľa potreby, čím sa vyhnete nepríjemnostiam pri zastavovaní na svahoch.
Vďaka bohatej škále dostupných možností si môžete horné puzdro prispôsobiť svojim potrebám: od nepremokavého vnútorného vrecka po nylonovú podperu fliaš vystuženú sklenenými vláknami, od elastickej sieťky, ktorá zaisťuje batožinu v spodnom veku až po interné osvetlenie, ktoré je možné zakúpiť samostatne od vášho dôveryhodného predajcu.

Pozor: nedá sa pripevniť na dosky vybavené kontaktom súpravy brzdových svetiel.

Všetky potrebné prvky a komponenty /platne, držiaky, skrutky...atď., v závislosti od potreby/ sú dodávané v tejto sade, k montáži už nie je potrebné nič dokupovať, alebo prerábať.

Vlastnosti kufra

  • Materiál - hliník
  • Možnosti otvárania - klasické otváranie
  • Maximálna záťaž - 10 Kg
  • Objem - 42 litrov
  • Rozmery - 325 x 456 x 440 mm
  • Zámok - Security lock
  • Dostatočne veľký priestor pre uloženie prilby

GIVI pre svoje produkty garantuje stupeň vodeodolnosti ekvivalentný silnému dažďu. Kufre testované špeciálnym strojom, ktorý simuluje dážď s prietokom 20 l/min.

Doručenie do 14 dní

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

Brembo / Brembo Racing

user

You cannot copy content of this page

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram