0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

KYMCO AK 550 MALOSSI OVER RANGE MHR

Kategórie: , Rok výroby: , , , , , , ,
Doprava nad 200€ zadarmo.

565.00 s DPH

Popis

OVER RANGE MHR

Tento nový systém je založený na základe sady Multivar MHR, ktorý je zladený s ostatnými časťami - skutočne umožňuje dosiahnuť  jedinečné výkony!

Momentový pohon (pohyblivá kladka) má väčší priemer v porovnaní s pôvodnou kladkou a najnovšími špecifikáciami, čo umožňuje väčší rozsah pomeru rýchlosti v porovnaní s pôvodnou kladkou.

Inžinieri Malossi venovali osobitnú pozornosť realizácii tejto kladky až do najmenšieho detailu, pričom použili špeciálne materiály a konkrétny typ termochemickej úpravy, ktorá zaisťuje výnimočnú tvrdosť povrchu, a teda vynikajúcu odolnosť proti opotrebovaniu a oderu.

Pevná polovičná kladka dopĺňa OVER RANGE: tento komponent sa vyznačuje diamantovou povrchovou úpravou povrchu remenice a prepracovaným pracovným uhlom na ďalšie zvýšenie rozsahu prevodu.

Systém OVER RANGE je dané torzným regulátorom.

Vhodné pre motocykle

KYMCO AK 550 ie 4T LC euro 4 2017->2020 (SAA1)
KYMCO AK 550 ie 4T LC euro 5 2021-> (SBA1)
KYMCO AK Premium 550 ie 4T LC euro 5 2023-> (SBA1B)


Vášňou Malossi je zdokonaľovanie produktov a neustále hľadanie akéhokoľvek aspektu na zlepšenie, čím sa optimalizuje výkon, zvyšuje sa spoľahlivosť a bezpečnosť.

Doručenie 7-28 dní

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

user linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram