0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

KTM SX-F 350 - Riadiaca jednotka GET SX1 Pro 4T

Katalógové číslo: GK-SX1PRO4T-0006-1-1-2 Kategórie: , Značka:
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

859.00 s DPH

Popis

GET SX1 PRO je navrhnutý tak, aby optimalizoval potenciál vášho motocykla pri zachovaní rovnakej úrovne spoľahlivosti a zlepšil dodávku a rozloženie výkonu pri všetkých rýchlostiach.

Riadiaca jednotka je zariadenie Plug&Play. Dá sa jednoducho a okamžite namontovať priamo na hlavné vedenie motorky bez úpravy elektrického systému. Vysoký výkon nového procesora zaručuje výrazné zvýšenie rýchlosti spracovania dát prichádzajúcich z CPS (Shaft Position), TPS (Throttle Position), Exhaust Gas Valve Position, MAP (Intake Manifold Pressure), IAT (Temperature Intake Air ), ECT (Teplota chladiacej kvapaliny) pre optimálne riadenie stupňov a časov vstrekovania za každého počasia a vo všetkých nadmorských výškach.

SX1 PRO po prvýkrát používa komunikačný protokol Full CAN-bus. Dodáva sa s dvoma pretekárskymi mapami, ktoré boli vyvinuté a schválené po intenzívnych testoch vyplývajúcich zo spolupráce s najlepšími tímami AMA a MXGP. Pre každú mapu môže vodič modulovať technológiu GPA Traction Control na 10 rôznych úrovniach zásahu a aktivovať elektronický systém Launch Control pre maximálnu rýchlosť v zákrutách a víťazný štart!

Okrem riadiacej jednotky súprava obsahuje základné nástroje SX1 CONTROLLER a SX1 CONNECT, ktoré sú výsledkom neustáleho výskumu a vývoja spoločnosti GET na veľkých medzinárodných súťažiach a na okruhoch po celom svete.

SX1 CONTROLLER

SX1 CONTROLLER je váš najlepší spojenec v snahe o dosiahnutie absolútneho výkonu. Ide o inovatívne multifunkčné ovládanie na riadidlách, ktoré intuitívne a okamžite zjednocuje všetky funkcie pre riadenie každého aspektu jazdy v reálnom čase. Sedem integrovaných LED diód poskytuje úplnú vizuálnu kontrolu nad zvoleným motorom, trakčnú kontrolu GPA a aktiváciu elektronického radenia. Pomocou senzora GET Quickshifter, ktorý je k dispozícii ako príslušenstvo, je tiež možné integrovať túto poslednú funkcionalitu do aplikácií, ktoré ju pôvodne nepodporovali. Okrem toho ovládač SX1 monitoruje prehrievanie motora a aktivuje Launch Control. Funkcie a režimy zobrazenia je možné prispôsobiť cez WiFi pomocou zariadenia SX1 Connect, ktoré je súčasťou každej súpravy SX1 PRO.

Wi-Fi modul SX1 CONNECT

SX1 CONNECT je najpokročilejší Wifi modul na prepojenie riadiacej jednotky a smartfónu/tabletu. Ponúka možnosť prispôsobenia kľúčových parametrov mapovania, aby ste ich prispôsobili vášmu štýlu jazdy a pretekárskemu terénu jednoduchým a intuitívnym spôsobom: pri použití s aplikáciou WiGET budete môcť zasahovať do úplnej bezpečnosti vstrekovania a napredovania. parametre, uložte si najlepšie nastavenia pre každú situáciu a vyberte ich vždy, keď ich budete potrebovať. Ďalej si prostredníctvom integrovanej funkcie „Monitor“ môžete prezerať prevádzkové a diagnostické údaje v reálnom čase a hodiny používania riadiacej jednotky. Môžete tiež získať informácie o stave motocykla a plánovať intervaly údržby.

Pre tunerov, ktorí potrebujú vykonať pokročilé úpravy každého aspektu parametrov mapovania, je k dispozícii programovací softvér Maya. Maya umožňuje profesionálne zasahovať do časov vstrekovania a stupňov predstihu zapaľovania, upravovať prah obmedzovača otáčok, nastavovať vypínacie časy elektronickej prevodovky a mnoho ďalších pokročilých funkcií. Nakoniec, vďaka komunikačnému protokolu UDS založenému na zbernici CAN, SX1 PRO podporuje použitie so systémami zberu údajov, ako je SL1 Smart Logger, ktorý technikom umožňuje monitorovať, exportovať a analyzovať všetky informácie prichádzajúce zo senzorov motocykla.

Pri montáži je veľmi dôležité dodržať všetky pokyny a nastavenia presne podľa návodu montáže. Montáž jednotky môže byť vykonaná len osobou oprávnenou, resp. autorizovaným servisom (dílerom) konkrétnej značky motocykla.

Doručenie 7-14 dní

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

Brembo / Brembo Racing

user

You cannot copy content of this page

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram