0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

KTM 890 ADVENTURE zadný kufor GIVI TREKKER OUTBACK EVO 58L + nosič

Katalógové číslo: cf5-1-19-10 Kategórie: , Značky: , , ,
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

714.00734.00 s DPH

Popis

MONOKEY® TREKKER OUTBACK EVO kufor z prírodného hliníka, 58 l.

Tento priestranný 58-litrový horný kufor, vyvinutý pre zadné polohovanie, je pripevnený k motorke pomocou MONOKEY® dosky.
Jeho hranatá štruktúra, vyrobená výhradne z hliníka s prírodným povrchom, pripomína typický „dobrodružný“ dizajn bočných kufrov OUTBACK. Kontrastné profily a rohy nárazníkov z čierneho technopolyméru prispievajú k štýlu.
Tento horný kufor (dostupný aj v 42-litrovej verzii), ktorý pohodlne pojme 2 modulárne, alebo celotvárové prilby, ponúka možnosť pripevnenia predmetov alebo iných tašiek nad veko vďaka 4 horným pútkam.
Okrem technickej výbavy, ktorá zahŕňa aj bezpečnostný zámok a užitočnú spodnú podložku, ktorá tlmí nárazy a vibrácie, je k dispozícii voliteľné príslušenstvo, ktoré vám umožní prispôsobiť horný kufrík podľa vašich predstáv: od elastickej sieťky, ktorá zaisťuje batožinu v spodnej časti až po chrbtovú opierku z polyuretánu, od vnútorného stropného svetla až po nepremokavú vnútornú tašku a mnoho ďalších.

Pozor: nedá sa pripevniť na dosky vybavené kontaktom súpravy brzdových svetiel.

Všetky potrebné prvky a komponenty /platne, držiaky, skrutky...atď., v závislosti od potreby/ sú dodávané v tejto sade, k montáži už nie je potrebné nič dokupovať, alebo prerábať.

Vlastnosti kufra

  • Materiál - hliník
  • Možnosti otvárania - klasické otváranie
  • Maximálna záťaž - 10 Kg
  • Objem - 58 litrov
  • Rozmery - 323 x 454 x 555 mm
  • Zámok - Security lock
  • Dostatočne veľký priestor pre uložčnie dvoch prilieb

GIVI pre svoje produkty garantuje stupeň vodeodolnosti ekvivalentný silnému dažďu. Kufre testované špeciálnym strojom, ktorý simuluje dážď s prietokom 20 l/min.

Doručenie do 14 dní

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

Brembo / Brembo Racing

user

You cannot copy content of this page

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram