0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

KOMPLETNÝ VÝFUKOVÝ SYSTÉM ZARD TRIUMPH STREET TRIPLE 765 ZTP103

Katalógové číslo: 200058540-200515550-1 Kategórie: , Značky: , , , ,
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

1,780.003,370.00 s DPH

Popis

" NAŠE PRODUKTY MUSIA MAŤ SILNÚ IDENTITU, EXKLUZÍVNY DIZAJN A OHROMNÝ ZVUK !" / ZARD /

Výfuk ZARD pre Triumph Street Triple 765 je jedinečný produkt. Vďaka výraznému dizajnu vďaka exkluzívnym karbónovým detailom zaručuje výnimočný výkon a mimoriadny zvuk.
Tento výfuk bol vytvorený ceruzkou dizajnéra Giuseppe Armana na čele Zardu "Centro Stile". Každý detail bol navrhnutý s maximálnou pozornosťou nielen na estetickú funkciu, ale aj na aerodynamiku príslušenstva, aby sa umožnilo optimálne prúdenie vzduchu a tepla.
Najfascinujúcejším aspektom tohto výfuku je skutočnosť, že je vyrobený výlučne ručne v Taliansku, s použitím len tých najkvalitnejších materiálov, skutočný klenot remeselnej dokonalosti.

HOMOLOGIZÁCIA - vyberte variant

DB KILLER - áno

Úspora hmotnosti v porovnaní s originálnym výfukom je 2,4 Kg.

Tepelný kryt je súčasťou balenia.

Karbónová koncovka výfuku.

Doručenie 7 - 21 dní

Produkty ZARD sú perfektnou kombináciou remesla a technológie. Na ich výrobu sú používané vysoko kvalitné materiály: nerezová oceľ (AISI 304) titán a karbón. Každý výfukový systém a tlmič je ručne výrábaný kvalifikovanými zváračmi a je testovaný na ceste a skúšobnej lavici. Nerezový tlmič v čiernom prevedení má keramický povlak, ktorý odoláva teplotám do 1000 °C.

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

user linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram