0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

KAWASAKI Z800 2013-2016 - BITUBO - Pružiny prednej vidlice

Katalógové číslo: MK45 Kategórie: , Rok výroby motocykla: ,
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

175.00 s DPH

Popis

LINEÁRNE PRUŽINY VIDLICE
Lineárne pružiny sa odporúčajú pre použitie na športových motocykloch vyžadujúcich rovnomernú odozvu na celý zdvih prednej časti.
Poznámka: Sú k dispozícii s rôznymi stupňami tuhosti pre rôzne potreby ladenia.

PROGRESÍVNE PRUŽINY VIDLICE
Progresívne pružiny sú určené pre pohyb na turistických a nahých motocykloch, majú veľké a rozmanité využitie, poskytujú jazdný komfort – spolu so stabilitou a bezpečnosťou – aj pri veľkom náklade.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI

Vidlicové pružiny Bitubo sú z Cr-Si legovanej ocele s tepelným spracovaním, palináciou a finálnym usadzovaním. Zabezpečujú veľmi vysoký výkon v priebehu času.

Súprava obsahuje špeciálne určený olej, odlišný pre rôzne modely, ktorého hustota je výsledkom skúseností získaných vývojovým tímom Bitubo.

OBSAH BALENIA:

Balenie obsahuje pružiny + FUCHS-Silkolénový olej /1L/ 

Obrázky sú len orientačného charakteru

Doručenie 7-21 dní

Talianska spoločnosť Bitubo, ktorú v roku 1963 založil Scipione Mardollo, sa okamžite etablovala ako dynamická spoločnosť na všetko, čo súvisí s kontrolou vibrácií akéhokoľvek typu, vytvárajúc špičkové, inovatívne tlmiace systémy. Bitubo rozšírilo svoje znalosti o aplikácie, ako sú umelé končatiny, seizmické tlmiče, tlmiace systémy pre oceánske platformy, vrátane tlmičov vibrácií pre námorné motory.

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

user linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram