0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Jetprime Memjet Evo - programovateľný modul pre zvýšenie výkonu.

Katalógové číslo: 200239883 Kategórie: ,
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

0.00 s DPH

Popis

Výkonový modul Memjet Evo je navrhnutý tak, aby zlepšil výkon motocyklov so systémom vstrekovania motora. Je to výsledok rokov výskumu a experimentovania, prostredníctvom testovacej slavice a cestných testov na rôznych modeloch motocyklov.

Výkonový modul Memjet Evo je schopný spolupracovať so snímačmi, ktoré sa už nachádzajú vo vašom motocykli a menia výstupné hodnoty s tou výhodou, že nebudete potrebovať premapovanie.

Memjet Evo má rozsah nastavenia, ktorý je možné nastaviť od 0 do 10; Nastavením modulu na nulu (t.j. úplne otočený doľava) získate normálne štandardné nastavenie motocykla bez akejkoľvek zmeny. Rozsah nastavenia vám umožní zvýšiť hodnotu a nastaviť modul na bod, ktorý vám poskytne najlepšiu karburáciu.Nastavenie, ktoré sa odporúča pre väčšinu alebo mierne upravených motocyklov, je pozícia 5.

Najnovšia generácia motorov je skonštruovaná tak, aby rešpektovala veľmi prísne požiadavky na ochranu pred znečistením a nakoniec sú penalizované chvíľami prázdneho neúmyselného rozdelenia energie. Zdôrazňuje sa tiež, že meranie optimalizácie je teraz definované z hľadiska emisií výfukových plynov a hluku a nie výkonu.

Inštalácia modulu je úplne jednoduchá a váš motocykel je možné vrátiť do pôvodného nastavenia v priebehu niekoľkých minút.

Pri objednávke napíšte do poznámky - značku, typ a rok výroby vášho motocykla.

Doručenie 7 - 14 dní

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

Brembo / Brembo Racing

user

You cannot copy content of this page

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram