0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

HUSQVARNA FE 350 - Riadiaca jednotka GET RX1 BASIC

Katalógové číslo: GK-RX1PRO-0002-1-1-2 Kategórie: , Značky: , , ,
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

695.00835.00 s DPH

Popis

  • Riadiaca jednotka + prepínač
  • Plug & Play - rýchla montáž 
  • Integrovaná kontrola trakcie (technológia GPA) a kompatibilná s elektronickým ovládaním spúšťania (zariadenie LC-GPA)
  • Kompletne programovateľné cez Wi-GET App a softvér MAYA
  • 2 predinštalované pretekárske mapy

GET RX1 PRO BASIC je navrhnutý tak, aby plne využíval všetko, čo môže váš motocykel ponúknuť, a zaisťuje lepší výkon a načasovanie pri akýchkoľvek otáčkach motora. To všetko sa premieta do plynulejšej jazdy, okamžitého zapaľovania a predovšetkým vyššej rýchlosti na trati. RJ je doplnená dvoma predinštalovanými pretekárskymi mapami, pomocou ktorých získate to najlepšie z každého štandardného motora, aj s výfukom Racing. .
Pre každé z týchto mapovaní možno technológiu GPA (“Traction Control”) upraviť podľa desiatich rôznych úrovní zásahu, pomocou zariadenia GET GPA Switch (predáva sa samostatne). Pre dosiahnutie maximálneho výkonu je riadiaca jednotka kompatibilná aj so zariadením GET LC-GPA (predáva sa samostatne), ktoré okrem umožnenia modulácie Traction Control integruje elektronický systém Launch Control pre zabezpečenie čo najlepšej stratégie štartovania.
RX1 Pro Basic je možné rýchlo a jednoducho namontovať priamo na hlavnú kabeláž motocykla bez toho, aby ste museli upravovať elektrický systém, pretože jednoducho nahrádza pôvodnú RJ. Dokáže rýchlo spracovať vstupné údaje pochádzajúce z CPS (Cam Position Sensor), TPS (Throttle Position Sensor), MAP (Senzor absolútneho tlaku v potrubí), IAT (Senzor teploty nasávaného vzduchu) a ECT (Snímač teploty chladiacej kvapaliny motora) a nastaviť zapaľovanie. a podľa toho aj karburácia za všetkých poveternostných podmienok a v akejkoľvek nadmorskej výške.
Každá kalibrácia bola starostlivo vyvinutá pre každú konkrétnu aplikáciu. Výsledky sú schválené po intenzívnom testovaní na testovacej stolici a pretekárskej dráhe inžiniermi GET spolu s najlepšími tímami v šampionátoch MXGP a AMA. S RX1 Pro Basic môžu aj menej skúsení používatelia jednoducho prispôsobiť hlavné parametre mapovania, ako je karburácia a časy zapaľovania, v úplnej bezpečnosti pomocou aplikácie GET WIFI-COM (predáva sa samostatne). Vlastní stavitelia, ktorí potrebujú pracovať na vyladených motoroch, môžu prispôsobiť každý detail mapovania pomocou programovacieho softvéru Maya (predáva sa samostatne). Maya umožňuje užívateľovi prispôsobiť si časy vstrekovania a zapaľovania, upraviť obmedzovač otáčok, nastaviť časy vypínania elektronického radenia a využívať mnoho ďalších profesionálnych funkcií.
RX1 Pro Basic je tiež kompatibilný so systémami zberu dát, ako je GET SL1 cez CAN-BUS, čo umožňuje najnáročnejším technikom exportovať a spracovávať informácie počas vývoja a prípravy motocykla.

Pri montáži je veľmi dôležité dodržať všetky pokyny a nastavenia presne podľa návodu montáže. Montáž jednotky môže byť vykonaná len osobou oprávnenou, resp. autorizovaným servisom (dílerom) konkrétnej značky motocykla.

Doručenie 7-14 dní

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

Brembo / Brembo Racing

user

You cannot copy content of this page

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram