0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

HONDA FORZA 350 zadný kufor GIVI E46 RIVIERA + nosič

Katalógové číslo: CC6-1 Kategórie: , Značky: ,
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

434.00 s DPH

Popis

RIVIERA je nový vrchol radu horných kufrov GIVI s uchytením MONOLOCK. Vrchný kryt bol vyrobený pomocou systému foriem, nazývaného undercut, ktorý umožňuje získať štruktúru s väčšou tuhosťou pozdĺž kontaktnej línie dvoch škrupín... so zachovaním aerodynamických a zaoblených línií, ktoré prospievajú aerodynamickému aspektu. Vonkajšia estetika je čistá a celková štruktúra výrobku je oveľa odolnejšia ako bežný štandard, s rovnakým materiálom.

RIVIERA štandardne ponúka odnímateľnú mäkkú podložku, ktorá je pripevnená k spodnej časti suchým zipsom a môže obsahovať dve prilby, vrátane modulárnych (stredne veľké, ako GIVI X.21). Vnútorný priestor umožňuje umiestniť mäkkú tašku GIVI T502B (voliteľné). Zámok je kompatibilný s kľúčom Security Lock SL101 (voliteľné). Vrchné puzdro je navrhnuté na použitie operadla E207 a elektrických kontaktov užitočných pre prevádzku budúceho voliteľného príslušenstva. Vodotesnosť je vynikajúca: výrobok bol testovaný v laboratóriu aj na ceste v búrkach a krupobití.

Estetické detaily
- Monolitické reflektory, povrchovo upravené špeciálnym vnútorným náterom, ktorý zaručuje dlhšiu životnosť a zachovanie estetickej kvality v priebehu času. Tieto prvky, vybavené neviditeľnými vonkajšími úchytmi, načrtávajú dve verzie E46 Riviera: E46N červené reflektory, E46NT strieborné reflektory (nová farba).
- Vonkajšie fotogravírovanie, na veku aj na dne, s rôznymi textúrami.
- Integrované otočné pánty veka sa javia ako charakteristické pre estetické prvky.

Všetky potrebné prvky a komponenty /platne, držiaky, skrutky...atď., v závislosti od potreby/ sú dodávané v tejto sade, k montáži už nie je potrebné nič dokupovať, alebo prerábať.

Vlastnosti kufra

  • Materiál - technický polymér
  • Možnosti otvárania - klasické otváranie
  • Maximálna záťaž - 3 Kg
  • Objem - 46 litrov
  • Rozmery - 305 x 448 x 578 mm
  • Zámok - Security lock

Doručenie do 14 dní

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

Brembo / Brembo Racing

user

You cannot copy content of this page

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram