0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

HONDA ADV 350/ PCX 125/ SH 125/ SH 150 MALOSSI LAMBDA EMULÁTOR

Kategórie: , Rok výroby: , , , ,
Doprava nad 200€ zadarmo.

179.00 s DPH

Popis

Použitie nového regulátora O2 umožňuje riadenie karburácie v oblasti, kde lambda sonda riadi privádzanie zmesi vzduch/benzín do spaľovacej komory. Toto zariadenie je schopné zabezpečiť, aby lambda sonda pracovala na inej ako stechiometrickej hodnote, čím sa zlepšuje pomer A/F (vzduch/palivo), aby sa zlepšil krútiaci moment a výkon pri rešpektovaní DNA motora.

Hlavným cieľom oddelenia výskumu a vývoja Malossi je zabezpečiť, aby každé vozidlo malo kalibráciu určenú na optimalizáciu výkonu a spotreby.

Úplná regulácia karburácie je dosiahnutá kombináciou ovládača O2 s riadiacou jednotkou Force Master. Synergia týchto dvoch zariadení nemá hranice, celá uvedená rovina je riadená, kontrolovaná a optimalizovaná pre akýkoľvek krok spracovania navrhnutý Malossi.

Vývoj, ktorým v posledných rokoch prešli riadiace systémy motora, viedol k návrhu tejto novej verzie. Emulácia signálov lambda sondy teraz dokonale zodpovedá pôvodnému senzoru, pričom vzhľad bol vylepšený a vylepšený základným optickým rozhraním, ktoré napodobňuje skutočnú prevádzku zariadenia.

LED dióda Power indikuje správne napájanie, zatiaľ čo zvyšné dve LED diódy zobrazujú stav karburácie. Po naštartovaní vozidla sa rozsvieti LED dióda Power a Rich (bohaté spaľovanie).Ak sa nachádzate v oblasti ovládania Lambda uzavretej slučky, po určitej dobe zahrievania senzora uvidíte striedavo svietiť dve LED diódy Rich a Lean. Tento typ akcie zvýrazňuje správne fungovanie zariadenia prostredníctvom nepretržitej kalibrácie A/F titulku.

Vhodné pre motocykle

  • HONDA ADV 350 ie 4T LC euro 5 2021-> (NF13E)
  • HONDA PCX 125 ie 4T LC euro 5 2021-> (JK05E)
  • HONDA SH i ABS 125 ie 4T LC euro 5 2020-> (JF90E)
  • HONDA SH mode 125 ie 4T LC euro 5 2021-> (JK01E)
  • HONDA SH i ABS 150 ie 4T LC euro 5 2020->

Vášňou Malossi je zdokonaľovanie produktov a neustále hľadanie akéhokoľvek aspektu na zlepšenie, čím sa optimalizuje výkon, zvyšuje sa spoľahlivosť a bezpečnosť.

Doručenie 7-28 dní

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

user linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram