0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Honda ADV 350 BMC športový vzduchový filter

Katalógové číslo: FAF01116-13-1 Kategórie: , Značky: , ,
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

95.00 s DPH

Popis

Bavlnený športový vzduchový filter BMC je inštalovaný v airboxe a nahrádza pôvodný vzduchový filter. Je vyrobený z vysokovýkonných materiálov, ktoré umožňujú zvýšenie prietoku vzduchu do motora v porovnaní s originálnym papierovým, alebo špongiovým vzduchovým filtrom a zároveň zaisťujú vynikajúcu účinnosť filtrácie: vďaka kombinácii rôznych olejovaných vrstiev je zachytenie všetkých nečistôt garantované až do minimálne 7 mikrónov (certifikované medzinárodné normy pre filtráciu ISO5011), zatiaľ čo papierové filtre OEM zvyčajne vyžadujú celkovú filtráciu častíc až do minimálne 10 mikrónov.

Doručenie 7-14 dní

Pre správne použitie bavlnených vzduchových filtrov, dodržujte údržbu a pokyny výrobcu. Pri zakúpení nového filtra nie je potrebné ho olejovať, filter je naolejovaný a pripravený na montáž.

Pre súpravu na čistenie a olejovanie kliknite na obrázok

Vzduchové filtre BMC sú jednou z najznámejších značiek v motocyklovom a automobilovom priemysle. BMC so sídlom v Bologni v Taliansku je medzinárodnou spoločnosťou s viac ako 96 distribútormi po celom svete. BMC vyrába vzduchové filtre a kompozitné diely najvyššej kvality pre závodné a všeobecné použitie. Spolupracuje s tímami ako sú napr. Yamaha Moto GP, Aprilia Moto GP a mnohými inými.

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

Brembo / Brembo Racing

user

You cannot copy content of this page

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram