0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Ducati Streetfighter V4 - Bitubo zadný tlmič D0047XXZ31

Katalógové číslo: D0047XXZ31 Kategórie: , Značky: , , , ,
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

1,289.00 s DPH

Popis

MONO Shock-ADJ:hyd.predpätie/2odskok/2kompresia/dĺžka 346 -4,5 +3,5

Mono XXZ, odvodený od viacnásobného víťazného XXF, je zatiaľ vyhradený len pre naše oficiálne tímy a je potvrdený ako technologicky na vrchole, prezentuje sa s úplne vynoveným dizajnom, ktorý so sebou prináša mnoho technických inovácií, ako sú 4 úpravy: kompresia a predĺženie pri nízkych a vysokých rýchlostiach, s novými nastaveniami navrhnutými tak, aby jazdcovi poskytli ten najlepší možný pocit.

Vnútri je vynovený technickými riešeniami, ktoré optimalizujú plynulosť pohyblivých častí, zlepšujú koeficient tlmenia a zvyšujú stabilitu pri vysokých teplotách, pričom sa nezabúda ani na použitie ľahkých materiálov na zníženie celkovej hmotnosti.

Tyč Ø 14 mm zvyšuje hladkosť, zatiaľ čo piest s Ø 30 mm znižuje množstvo tekutiny v pohybe pre rýchlejšiu odozvu na stres, pričom osobitná pozornosť bola venovaná maximalizácii citlivosti a presnosti nastavení. XXZ je navrhnutý tak, aby znížil zotrvačnosť a zabezpečil okamžitú kontrolu oscilácií zavesenia.

CIEĽOM je poskytnúť jazdcovi presnú kontrolu a zvýšiť maximálnu priľnavosť, ako aj rovnomerné opotrebovanie pneumatík, ktoré je zabezpečené okamžitou tlmiacou silou.

To dáva jazdcovi istotu v zákrutách aj pri extrémnych uhloch náklonu, pri rýchlych zmenách smeru a pri prudkom zrýchlení. Zároveň poskytuje vynikajúcu stabilitu zadnej časti aj pri najextrémnejšom brzdení, bez ohľadu na trať alebo stav povrchu. Je k dispozícii aj vo verzii XXZ31V2 s kompaktným hydraulickým predpätím nastaviteľným po 10 mm (=20 kliknutí).

 

MOŽNOSTI ÚPRAV TLMIČA:

  • - Nízka rýchlosť kompresie 24 kliknutí
  • - Vysokorýchlostná kompresia 20 kliknutí
  • - Odskok 24 kliknutí
  • - Predpätie hydraulickej pružiny 12 mm = 24 kliknutí
  • - Dĺžka 8 mm
  • - Vysokorýchlostný odraz 20 kliknutí

Obsah balenia:

  • tlmič
  • montážny návod
  • manuál nastavenia

Obrázky sú len orientačného charakteru

Doručenie 7-21 dní

Talianska spoločnosť Bitubo, ktorú v roku 1963 založil Scipione Mardollo, sa okamžite etablovala ako dynamická spoločnosť na všetko, čo súvisí s kontrolou vibrácií akéhokoľvek typu, vytvárajúc špičkové, inovatívne tlmiace systémy. Bitubo rozšírilo svoje znalosti o aplikácie, ako sú umelé končatiny, seizmické tlmiče, tlmiace systémy pre oceánske platformy, vrátane tlmičov vibrácií pre námorné motory.

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

Brembo / Brembo Racing

user

You cannot copy content of this page

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram