0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

BMW R 1200 GS Adventure (esa) 2005 > 2012 - Bitubo zadný+predný tlmič BW043VKU01

Katalógové číslo: BW043VKU01 Kategórie: , Rok výroby motocykla:
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

1,779.00 s DPH

Popis

Táto súprava pridáva k systému BMW ESA lepšiu hydraulickú spätnú väzbu a stabilitu výkonu. KIT VKU 00 hlavná vlastnosť - realizovaný s oddelenou komorou, nastavením kompresie, pre lepšie nastavenie hlavne pre situácie vyžadujúce vysoký výkon. KIT VKU01 obsahuje pružinu BITUBO, ktorú je možné objednať v inej verzii K, ktorá sa tiež líši od pôvodného BMW, čo vám umožňuje získať ešte lepšiu konfiguráciu v závislosti od vašich požiadaviek na jazdu alebo zaťaženie.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI

  • PREDNÝ tlmič VPE91: BITUBO pružina s úpravami: Predpätie, Odskok.
  • ZADNÝ TLMIČ VXU 91: BITUBO pružina s nastaveniami: Predpätie, Odskok, Dĺžka, Kompresia.

MOŽNOSŤ NASTAVENIA TLMIČA PRE VÁS - PRI KÚPE UVEĎTE HMOTNOSŤ JAZDCA A HLAVNÉ POUŽITIE MOTOCYKLA (CESTA / OKRUH / MOTOKROS) - TLMIČ BUDE NASTAVENÝ PODĽA VAŠÍCH PARAMETROV.

Obrázky sú len orientačného charakteru

Doručenie 7-21 dní

Talianska spoločnosť Bitubo, ktorú v roku 1963 založil Scipione Mardollo, sa okamžite etablovala ako dynamická spoločnosť na všetko, čo súvisí s kontrolou vibrácií akéhokoľvek typu, vytvárajúc špičkové, inovatívne tlmiace systémy. Bitubo rozšírilo svoje znalosti o aplikácie, ako sú umelé končatiny, seizmické tlmiče, tlmiace systémy pre oceánske platformy, vrátane tlmičov vibrácií pre námorné motory.

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

user linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram