0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

SUZUKI GSX-8R PROBRAKE ATIC – CHRÁNIČE MOTORA, PADACIE PROTEKTORY

Katalógové číslo: TM0007 Kategórie: , Značka:
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

189.00 s DPH

Popis

Vďaka inovatívnej konštrukcii, ak sa motocykel prevráti, alebo pri miernom páde, protektory zostanú väčšinou neporušené. Špeciálny tvar a obrys chráničov umožňujú motocyklu kĺzať aj po nerovnom povrchu.

V prípade silnejšieho nárazu, vstupuje do hry vysoko účinná ochranná funkcia – špeciálna konštrukcia patentovaného tlmiča nárazov /Probrake patent/, ktorá vytvára dodatočnú bezpečnostnú zónu a ponúka ešte lepšiu ochranu motora a rámu.

Nosný systém je vyrobený z vysoko-pevného hliníka a je vyfrézovaný z pevného bloku – nie lisovaný! Diely dosahujú výrazne vyššiu stabilitu a odolnosť proti oderu.

Všetky diely potrebné na inštaláciu vrátane podrobného montážneho návodu sú súčasťou balenia. Vďaka tomu je montáž jednoduchá a ľahko realizovateľná. Všetky diely sú dostupné aj ako náhradné diely.

Doručenie 7 – 14 dní

Nemecká spoločnosť PROBRAKE GmbH pôsobí v oblasti brzdovej a motocyklovej techniky od roku 2010. Ich silnou stránkou je navrhovanie a vývoj inovatívnych produktov brzdovej techniky a iných prídavných dielov. Všetky produkty spĺňajú najvyššie štandardy kvality a sú testované (TÜV, Dekra) a dodávané so všeobecným povolením a homologizáciou (ABE).

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

Brembo / Brembo Racing

user

You cannot copy content of this page

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram