MAXIMÁLNY VÝKON BEZ OBMEDZENÍ

NASTAVTE SI MOTOCYKEL PODĽA SVOJÍCH PREDSTÁV, BEZ CUDZEJ POMOCI

Prichádzame s ponukou modernej technológie s ktorou si môžete nastaviť, vyladiť, odblokovať svoj motocykel sám, bez cudzej pomoci. 

Vysokovýkonné ladenie riadiacich jednotiek je teraz vlastnou službou. Naše produkty Vám umožnia vykonať rôzne nastavenia dostupné v sériovej riadiacej jednotke, ktorá sa nachádza v motocykloch so vstrekovaním paliva. Už nemusíte posielať riadiace jednotky iným spoločnostiam, aby ste získali všetky výhody doladenie a odblokovania. Na rozdiel od súčasného prepisovania dát si tento systém a naše aktualizácie zachovávajú prístup k diagnostike výrobcu. Táto technológia bola doteraz vyhradená iba pre továrenských pilotov. Pomocou tohto softvéru môžete odstrániť továrenské obmedzenia zavedené za účelom splnenia prísnych noriem pre motorové vozidlá. Tento systém vylučuje potrebu ďalších prídavných skriniek a modulov, čo znamená, že vo svojej vlastnej garáži si môžete efektívne vyladiť motocykel. Jednoduchou inštaláciou Plug and Play môžete mať výkon, nastavenia palivových máp, odblokovanie limitu maximálnej rýchlosti a mnoho ďalších podľa svojich predstáv. Naše produkty Vám umožnia napojiť sa priamo do riadiacej jednotky doma, na ceste, závodnom okruhu, alebo kdekoľvek inde.

ZÍSKAJTE MAXIMÁLNY VÝKON

ZVÝŠENIE, ZNÍŽENIE VÝKONU / ČASOVANIE VSTREKOVANIA PALIVA / ÚPRAVY BRZDENIA MOTOROM / AKTIVÁCIA RÝCHLORADENIA / QUICKSHIFTER/ODBLOKOVANIE OBMEDZOVAČA RÝCHLOSTI / NASTAVENIE SPÍNAČA VENTILÁTORA / VYPNUTIE LAMBDA SONDY-NÁHRADA AKTÍVNEJ LAMBDA SONDY / NASTAVENIE REAKCIE PLYNU / TVORBA VLASTNÝCH PALIVOVÝCH MÁP / DIAGNOSTIKA MOTORA / ČÍTANIE A MAZANIE PORUCHOVÝCH KÓDOV / NASTAVENIE EXUP, AIS, TOS / NASTAVENIE LIMITU OTÁČOK, ...

Dôležité informácie


Po zakúpení produktov FTECU získate hardvér na pripojenie riadiacej jednotky a licenciu. Stiahnite si softvér / stránka FTECU TUNING - STIAHNUŤ SOFTVÉR /. Pre otvorenie softvéru je potrebná registrácia / viď stránka FTECU TUNING - STIAHNUŤ NÁVOD /. Ak ste sa úspešne prihlásili, môžete vykonávať zmeny nastavení Vášho motocykla. Ku každému produktu dostanete podrobný návod na inštaláciu, pripojenie a optimálne nastavenie riadiacej jednotky vášho motocykla. Každé nastavenie je možné zálohovať, takže ak sa vám nepáči to aktuálne, je možné vrátiť sa k pôvodnému nastaveniu alebo vykonať zmeny v existujúcich nastaveniach.

/Z dôvodu nezneužitia licencie, po prvej registrácii e-mailovú adresu už nie je možné zmeniť/.

Pred zápisom nových súborov do riadiacej jednotky sa uistite, že číslo RJ súhlasí so značkou, typom motocykla a číslom vybraného súboru!!!

- pevné pripojenie - po pripojení k riadiacej jednotke je hardvér / kábel / súčasťou motocykla / pod sedadlom .. ./

- mobilné pripojenie - pre vykonanie zmien v nastaveniach musí byť riadiaca jednotka odpojená alebo demontovaná

Softvér je v Anglickom, Nemeckom, Ruskom, Poľskom,... jazyku.

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať .

PRODUKTY FTECU SÚ VHODNÉ PRE TIETO TYPY MOTOCYKLOV:

HondaCBR1000RR

Yamaha MT07, MT09, MT10, XSR700, XSR900, FJ09, Tracer900, R1, R6, R3, R25, FZ1, FZ8, V MAX, SUPER              TENERE, TENERE700, YXZ1000R, YFZ450R, WOLVERINE, SIDEWINDER

SuzukiSFV650, SV650, SV1000,GSXR600, GSXR750, GSXR1000, GSXS750, KATANA, HAYABUSA

KawasakiNINJA300, NINJA400, NINJA650, ER6N, ZX6R, ZX10R, ZX14R, H2, Z400, Z900, 

SOFTVÉR

Pre stiahnutie  softvéru kliknite na tlačidlo. 

Podporuje Microsoft Windows XP, SP3, Vista, 7, 8, 10 /nepodporuje Mac/

NÁVOD NA POUŽITIE, REGISTRÁCIA


VIDEO NÁVODY