0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

PROBRAKE - BRZDOVÉ PÁČKY STAGE /PÁR/

Doprava nad 200€ zadarmo.

169.00 s DPH

Popis

HOMOLOGOVANÉ - CERTIFIKOVANÉ

Vyrobené z celohliníkového bloku so širokým tvarom, ktorý kombinuje špeciálnu priľnavosť a pocit s maximálnym pohodlím. Najjemnejšie polomery, zaoblené prechody a nakoniec páčka s extra širokou úchopovou plochou, ktorá výrazne uľahčuje námahu a ovládanie spojky a brzdy.

Samozrejmosťou je individuálne nastavenie v 6 rôznych polohách pre maximálne pohodlie. Dokonca aj novo umiestnený bod predurčenia zlomu bol navrhnutý tak, aby po páde bola daná dĺžka ručnej páky pre ovládanie 3 prstami a pokračovanie v jazde. Celá čierna - súprava je čierno eloxovaná, voliteľný farebný akcent pomocou ôsmich farebných bodov na konci páčky. Od prvého kilometra okamžite oceníte pocit prepracovania a ergonómiu páčok STAGE.

  • Pre vypracovanie individuálnej cenovej ponuky, napíšte nám - značku, typ, kód /uvedené v TP/ a rok výroby vášho motocykla. / Cena pre niektoré typy motocyklov sa môže líšiť /

Nemecká spoločnosť PROBRAKE GmbH pôsobí v oblasti brzdovej a motocyklovej techniky od roku 2010. Ich silnou stránkou je navrhovanie a  vývoj inovatívnych produktov brzdovej techniky a iných prídavných dielov. Všetky produkty spĺňajú najvyššie štandardy kvality a sú testované (TÜV, Dekra) a dodávané so všeobecným povolením a homologizáciou (ABE).

 

Ďalšie informácie

FARBA KONCOVEJ ČASTI

, , , , , ,

Príslušenstvo

Vzduchové filtre

Spojky

ANDREANI GROUP - Tlmiče

Poťahy sediel

JETPRIME - Racing parts

Časomiery

Rapid Bike