0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

PROBRAKE ATIC - CHRÁNIČE MOTORA, PADACIE PROTEKTORY

Doprava nad 200€ zadarmo.

159.00 s DPH

Popis

Vďaka inovatívnej konštrukcii, ak sa motocykel prevráti, alebo pri miernom páde, protektory zostanú väčšinou neporušené. Špeciálny tvar a obrys chráničov umožňujú motocyklu kĺzať aj po nerovnom povrchu.

V prípade silnejšieho nárazu, vstupuje do hry vysoko účinná ochranná funkcia - špeciálna konštrukcia patentovaného tlmiča nárazov /Probrake patent/, ktorá vytvára dodatočnú bezpečnostnú zónu a ponúka ešte lepšiu ochranu motora a rámu.

Nosný systém je vyrobený z vysoko-pevného hliníka a je vyfrézovaný z pevného bloku - nie lisovaný! Diely dosahujú výrazne vyššiu stabilitu a odolnosť proti oderu.

Všetky diely potrebné na inštaláciu vrátane podrobného montážneho návodu sú súčasťou balenia. Vďaka tomu je montáž jednoduchá a ľahko realizovateľná. Všetky diely sú dostupné aj ako náhradné diely.

Doručenie 7 - 14 dní

  • Pre vypracovanie individuálnej cenovej ponuky, napíšte nám - značku, typ, kód /uvedené v TP/ a rok výroby vášho motocykla. / Cena pre niektoré typy motocyklov sa môže líšiť /

Nemecká spoločnosť PROBRAKE GmbH pôsobí v oblasti brzdovej a motocyklovej techniky od roku 2010. Ich silnou stránkou je navrhovanie a vývoj inovatívnych produktov brzdovej techniky a iných prídavných dielov. Všetky produkty spĺňajú najvyššie štandardy kvality a sú testované (TÜV, Dekra) a dodávané so všeobecným povolením a homologizáciou (ABE).

 

Ďalšie informácie

FARBA PÁČOK

, , , , , , , , ,

Príslušenstvo

Vzduchové filtre

Spojky

ANDREANI GROUP - Tlmiče

Poťahy sediel

JETPRIME - Racing parts

Časomiery

Rapid Bike