Padacie protektory

CHRÁNIČE MOTORA, PADACIE PROTEKTORY

Snímka obrazovky 2023-04-19 110830

Snímka obrazovky 2023-04-19 104159

 

PADACIE PROTEKTORY - PROBRAKE ATIC

Vďaka inovatívnej konštrukcii, ak sa motocykel prevráti, alebo pri miernom páde, protektory zostanú väčšinou neporušené. Špeciálny tvar a obrys chráničov umožňujú motocyklu kĺzať aj po nerovnom povrchu.

V prípade silnejšieho nárazu, vstupuje do hry vysoko účinná ochranná funkcia - špeciálna konštrukcia patentovaného tlmiča nárazov /Probrake patent/, ktorá vytvára dodatočnú bezpečnostnú zónu a ponúka ešte lepšiu ochranu motora a rámu.

Nosný systém je vyrobený z vysoko-pevného hliníka a je vyfrézovaný z pevného bloku - nie lisovaný! Diely dosahujú výrazne vyššiu stabilitu a odolnosť proti oderu.

Všetky diely potrebné na inštaláciu vrátane podrobného montážneho návodu sú súčasťou balenia. Vďaka tomu je montáž jednoduchá a ľahko realizovateľná. Všetky diely sú dostupné aj ako náhradné diely.

Doručenie 7 - 14 dní

Pre vypracovanie individuálnej cenovej ponuky, vyplňte formulár dole pod textom.

Nemecká spoločnosť PROBRAKE GmbH pôsobí v oblasti brzdovej a motocyklovej techniky od roku 2010. Ich silnou stránkou je navrhovanie a vývoj inovatívnych produktov brzdovej techniky a iných prídavných dielov. Všetky produkty spĺňajú najvyššie štandardy kvality a sú testované (TÜV, Dekra) a dodávané so všeobecným povolením a homologizáciou (ABE)

 

 

 

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole:

Späť do obchodu