FTECU Yamaha YZF R1, R1M Race Team Package Professional 2015-2017

Tento systém je určený pre riadiace jednotky s číslom -
2CR-8591A-00, 2CR-8591A-10, 2CR-8591A-20, 2CR-8591A-30

Pre závodné okruhy ponúkame zakúpenie licencie Race Team Package Pro vo forme aktivačnej karty . Tento systém je určený pre použitie výrobkov Yamaha R1 a R6 a bol vyvinutý pre rok 2015 triedy Superstock MotoAmerica. Je navrhnutý tak, aby konkuroval systémom Superbike. - Tento balík vám umožňuje prístup ku všetkým najnovším stratégiám podpory pre jazdcov vyvinutý pomocou najlepších jazdcov v triede Superstock 1000 od spoločnosti Moto America. - Vďaka tomuto systému bude váš motocykel oveľa výkonnejšší ako továrenský motocykel pri zachovaní kompatibility káblových zväzkov. Zahŕňa poznámky k softvéru od vývojárov, ktoré popisujú, ako čo najlepšie využiť množstvo máp a funkcií. 

  • Všetky produkty sú len na objednávku.
1 490,00 €

Prichádzame s ponukou modernej technológie s ktorou si môžete nastaviť, vyladiť, odblokovať svoj motocykel sám, bez cudzej pomoci. Naša technológia Vám umožní vykonať tieto nastavenia:

ZVÝŠENIE, ZNÍŽENIE VÝKONU / ČASOVANIE VSTREKOVANIA PALIVA / ÚPRAVY BRZDENIA MOTOROM / AKTIVÁCIA RÝCHLORADENIA / QUICKSHIFTER/ODBLOKOVANIE OBMEDZOVAČA RÝCHLOSTI / NASTAVENIE SPÍNAČA VENTILÁTORA / VYPNUTIE LAMBDA SONDY-NÁHRADA AKTÍVNEJ LAMBDA SONDY / NASTAVENIE REAKCIE PLYNU / TVORBA VLASTNÝCH PALIVOVÝCH MÁP / DIAGNOSTIKA MOTORA / ČÍTANIE A MAZANIE PORUCHOVÝCH KÓDOV / NASTAVENIE EXUP, AIS, TOS / NASTAVENIE LIMITU OTÁČOK, ...

Po zakúpení produktov FTECU získate hardvér na pripojenie riadiacej jednotky a licenciu. Stiahnite si softvér / stránka Softvér STIAHNUŤ SOFTVÉR /. Pre otvorenie softvéru je potrebná registrácia / viď stránka Softvér, STIAHNUŤ NÁVOD /. Ak ste sa úspešne prihlásili, môžete vykonávať zmeny v nastaveniach. Ku každému produktu dostanete podrobný návod na inštaláciu, pripojenie a optimálne nastavenie riadiacej jednotky vášho motocykla. Každé nastavenie je možné zálohovať, takže ak sa vám nepáči to aktuálne, je možné vrátiť sa k pôvodnému nastaveniu, alebo vykonať zmeny v existujúcich nastaveniach.