0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Motokrosová prilba HJC i50 White

Katalógové číslo: HJC i50 Solid-1 Kategórie: ,
Doprava nad 200€ zadarmo.

159.00 s DPH

Popis

Prilba HJC i50

HJC i50 nová off-road prilba je navrhnutá tak, aby poskytovala jazdcovi pohodlie a komfort. Veľký očný priezor optimalizuje celkovú viditeľnosť a špeciálne pohľad smerom nadol. Dve pozície prelisu v zadnej časti prilby umožňuje jazdcovi umiestniť gumičku okuliarov do optimálnej polohy. Predĺžený šilt blokuje slnečné svetlo a nečistoty. Materiál šiltu je pružný a zaisťuje ohýbanie materiálu namiesto jeho lámania. Ústna ventilácia je vymeniteľná bez náradia a umožňuje ľahké čistenie. Systém „ACS“ Advanced Channeling Ventilation zabezpečuje prúdenie vzduchu zpredu do zadu, odvádzajúc teplo a vlhkosť  von. Interiér SuperCool® udržuje v prilbe optimálnu teplotu a sviežosť  vďaka antibakteriálnej tkanine, ktorá odbúrava vlhkosť a zápach. Táto výplň je  odnímateľná  a zároveň vhodná na pranie. Model i50 je vybavený technológiou rozloženia nárazov HJC SLID (Sliding Layer Impact Distribution).

ECE štandardy:
Spĺňa alebo prekračuje schválenie ECE 22.05. Testovanie zahŕňa útlm energie, odolnosť proti prieniku, konštrukčnú integritu upínacieho remienka a požiadavky na označovanie prilieb určených pre cestnú premávku.

Polykarbonátová škrupina:
Pokročilá polykarbonátová škrupina je navrhnutá tak, aby bola ľahká, vynikajúco tvarovaná a pohodlná s využitím technológie CAD.

Supercool interiér:
Poskytuje vylepšenú funkcie odvádzania vlhkosti a rýchleho sušenia.
Vyberateľný interiér.
Drážky pre ľudí, ktorí nosia okuliare.

ACS
Pokročilý ventilačný systém
Vďaka HJC technológii a skúsenostiam z MotoGP sa podarilo vyvinúť systém aerodynamiky a vetrania, ktorý nemá konkurenciu. Prilby HJC patria k prilbám s najlepším vetraním na trhu.
Zažite najlepší výkon so svojou prilbou HJC.

i50 ďalšie vlastnosti:
SLID (Sliding Layer Impact Distribution) vylepšenie interiéru, ktoré pomáha redukovať zranenia pri náraze.
Dve pozície umiestnenia popruhu na okuliare.
Flexibilný silt vyrobený z materiálu, ktorý sa ohne, ale nezlomí.

Doručenie - 7 - 21 dní.

Veľkosti:

             

Veľkosť Obvod hlavy - cm
XS 54-55
S 55-56
M 57-58
L 59-60
XL 61-62
XXL 63-64

 

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

user linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram