0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Moto prilba HJC V60 OFERA MC5SF

Katalógové číslo: HJC V60 OFERA Kategórie: ,
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

299.00 s DPH

Popis

Prilba HJC V60

Klasický štýl s moderným nádychom, HJC V60 pridáva do našej off-road zostavy na rok 2022 úplne novú kategóriu prilieb. Inšpirovaná pôvodnou prilbou FG-01 z 80. rokov, V60 prekračuje vintage vzhľad s funkciami novej doby. Ľahká škrupina zo sklenených vlákien, veľká vnútorná slnečná clona IS-10, priestor na reproduktory, odnímateľný a umývateľný interiér. V60 tiež obsahuje odnímateľný vrchný štít s 3 patentkami, ktorý dotvára retro vzhľad.

ECE štandardy:
Spĺňa alebo prekračuje schválenie ECE 22.06. Testovanie zahŕňa útlm energie, odolnosť proti prieniku, konštrukčnú integritu upínacieho remienka a požiadavky na označovanie prilieb v určených pre cestnú premávku.

Vonkajšia škrupina zo sklenného vlákna:
Pokročilá kompozitná škrupina zo sklenného vlákna je navrhnutá tak aby bola ľahká, komfortná a perfektne sedela s využitím technológie CAD.

Slnečná clona IS-10:
Integrovaná slnečná clona: Vylepšené periférne videnie a vynikajúce blokovanie slnečného žiarenia pomáhajú znižovať namáhanie očí. Anti-Fog a Anti-Scratch povrch.

Supercool interiér:
Interiér Supercool udržuje jazdca v chlade a sviežosti vďaka odvádzaniu vlhkosti, zápachu a pokrokovej striebornej antibakteriálnej látke.
Odnímateľný interiér.
Drážky na okuliare: Je vhodný pre jazdcov, ktorí nosia okuliare a slnečné okuliare.

Doručenie - Prevažná väčšina prilieb v rôznych veľkostiach je skladom, dodanie do 3 dní. Ak prilba nie je skladom do 21 dní.

Veľkosti:

             

Veľkosť Obvod hlavy - cm
XS 54-55
S 55-56
M 57-58
L 58-59
XL 60-61
XXL 62-63

 

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

user linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram