0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Moto prilba HJC RPHA31 KOUV MC3HSF

Katalógové číslo: HJC RPHA31 KOUV-1-1 Kategórie: ,
Doprava nad 200€ zadarmo.

499.00 s DPH

Popis

Prilba RPHA31  2. generácie

RPHA 31 ponúka zvýšenú odolnosť voči nárazom a maximálnu ochranu vďaka škrupine Premium Integrated Matrix (PIM) Evo a EPS s viacerými hustotami. Model RPHA 31 s integrovanou slnečnou clonou, ktorý bol vďaka rozsiahlemu testovaniu v aerodynamickom tuneli skonštruovaný tak že, znižuje hladinu hluku a turbulencie vetra.
RPHA 31 bude tiež kompatibilná s druhou generáciou komunikačných systémov SMART HJC Bluetooth, ktoré jazdcom umožnia zostať v spojení a sústrediť sa na cestu pred sebou.

SÚČASŤOU BALENIA:
PINLOCK 120 DKS467

MOŽNOSTI CLONY / SLNEČNÉHO ŠTÍTU:
HJ39 PLEXI S PRÍPRAVOU NA PINLOCK
HJ39 ZRKADLOVÉ PLEXI S PRÍPRAVOU NA PINLOCK
HJV12 SLNEČNÁ CLONA

VYMENITEĽNÉ DIELY:
SLNEČNÁ CLONA
LÍCNICE
INTERIÉR

ZAMYKACÍ SYSTÉM:
JEDNODOTYKOVÉ ZAPÍNANIE (MIKROPRACKA)

ŠTANDARD ECE 22.06
Spĺňa alebo prekračuje schválenú normu ECE 22.06. Testovanie zahŕňa útlm energie, odolnosť proti prieniku, štrukturálnu integritu podbradného remienka a požiadavky na označovanie prilieb pre cestné motocykle.

PIM EVO ŠKRUPINA
NOVÝ MATERIÁL ŠKRUPINY kombinácia uhlíkovo-aramidových vlákien, uhlíkových vlákien, sklenených vlákien, organickej netkanej textílie a prírodných ľanových vlákien, ktorý poskytuje zvýšenú odolnosť voči nárazom pre pohodlnejšiu a ľahšiu prilbu.

DOKONALÉ NASADENIE A DEFLEKTOR PRIEZORU
RPHA 31 má predĺženú škrupinu a EPS na brade, ktoré poskytujú úplné priľnutie na úrovni tváre v porovnaní s klasickými otvorenými prilbami. Prichádza tiež spolu s úplne novým deflektorom priezoru, ktorý môžete vytiahnuť, a držiakom priezoru, ktorý znižuje hluk, zabezpečuje priezor a blokuje prichádzajúci vietor. Testovaná v laboratóriu a taktiež aj v „reálnom živote“, aby spĺňala najvyššie štandardy kvality. HJC je jedným z mála výrobcov prilieb, ktorý prevádzku vlastný veterný tunel. V tuneli je testovaná aerodynamika, ventilácia, hlučnosť a ďalšie zaujímavé parametre nových produktov.

RPHA PERFECT FIT INTERIÉR
Úplne nový dizajn a materiál radu RPHA
Pokročilá antibakteriálna tkanina zabezpečuje lepší odvod vlhkosti a rýchloschnúcu funkciu
Drážky na okuliare
3D tvarované lícnice
Reflexný materiál pre bezpečnosť
Vymeniteľné lícnice medzi veľkosťami
Umývateľný, pohodlný interiér a lícnice

ZÁRUKA 5 ROKOV
Záruka sa vzťahuje na chyby výrobcu až 5 rokov od dátumu nákupu alebo 7 rokov od dátumu výroby (podľa toho, čo nastane skôr).

SMART HJC 2. GENERÁCIE
Modely prémiového komunikačného systému Bluetooth SMART HJC 2. generácie implementujú konštrukciu typu "všetko v jednom", ktorá je plne integrovaná do prilby, čo vám poskytne optimálne vyváženie hmotnosti a aerodynamiku počas jazdy. SMART HJC 50B a 21B je možné nainštalovať na prilby RPHA 71, RPHA 91, RPHA 31 alebo i71. Vyvinuté spoločne so spoločnosťou SENA a prispôsobené špeciálne pre prilby HJC.

Doručenie - Prevažná väčšina prilieb v rôznych veľkostiach je skladom, dodanie do 3 dní. Ak prilba nie je skladom do 21 dní.

Veľkosti:

             

Veľkosť Obvod hlavy - cm
XS 54-55
S 55-56
M 57-58
L 58-59
XL 60-61
XXL 62-63

 

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

user linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram