0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Moto prilba HJC RPHA 91 COMBUST MC3HSF

Katalógové číslo: HJC RPHA 91 COMBUST-1 Kategórie: ,
Doprava nad 200€ zadarmo.

629.00 s DPH

Popis

Prilba RPHA 91 2. generácie

RPHA 91 je nová modulárna turistická prilba HJC, ktorá bola navrhnutá pre celodenný komfort. Nová škrupina Premium Integrated Matrix EVO (P.I.M. EVO) poskytuje zvýšenú odolnosť voči nárazom a je ľahká vďaka použitiu výstužných materiálov, medzi ktoré patrí karbón-aramid, uhlíkové vlákna, sklenné vlákna, organická netkaná textília a ľanové vlákna (prírodné vlákno).  Nový ochranný štít HJ37, ktorý nedeformuje obraz a slnečná clona HJV17 poskytujú jazdcovi jasný a širší periférny výhľad. K dokonalosti navrhnutý systém uzamykania bradovej časti má teraz skrytý uzatvárací bod, ktorý zabezpečuje plynulý kontakt a menší tlak na lícnu oblasť. Hladinu hluku na minime udržiava 3D-konštrukcia interiéru, ktorá je zameraná na výrazné zníženie hlučnosti na ceste. Súčasťou je aj systém rolovacieho krku, ktorý zabezpečí, že ešte lepšie utlmíte hluk. Pre väčšie pohodlie sa konštrukcia EPS prispôsobí jazdcom s okuliarmi. Model RPHA 91 podporuje aj systémy Bluetooth druhej generácie Smart HJC.

SÚČASŤOU BALENIA:
PINLOCK 120 DKS465

MOŽNOSTI CLONY / SLNEČNÉHO ŠTÍTU:
ŠTANDARDNÝ PLEXI ŠTÍT HJ37 S PRÍPRAVOU NA PINLOCK (číre, dymové tmavé)
ZRKADLOV0 PLEXI HJ37 S PRÍPRAVOU NA PINLOCK (strieborné, modré, zlaté)
HJV12 SLNEČNÁ CLONA

VYMENITEĽNÉ DIELY:
HORNÝ / ZADNÝ / SPODNÝ VETRACÍ OTVOR
KRYT BRADY
DEFLEKTOR DYCHU
DOŠTIČKY NA UCHYTENIE PLEXI
LÍCNICE
INTERIÉR

ZAMYKACÍ SYSTÉM:
JEDNODOTYKOVÉ ZAPÍNANIE (MIKROSPONA)

ŠTANDARDNÁ ECE 22.06
Spĺňa alebo prekračuje požiadavky schválené podľa normy ECE 22.06. Testovanie zahŕňa útlm energie, odolnosť proti prieniku, štrukturálnu integritu podbradného remienka a požiadavky na označovanie prilieb pre cestné motocykle.

PIM EVO ŠKRUPINA
NOVÝ MATERIÁL ŠKRUPINY zložený z  karbónovo-aramidových vlákien, uhlíkových vlákien, sklenených vlákien, organickej netkanej textílie a prírodných ľanových vlákien, ktoré poskytujú zvýšenú odolnosť voči nárazom pre pohodlnejšiu a ľahšiu prilbu.

NOVÝ MECHANIZMUS SLNEČNEJ CLONY
Integrovaná slnečná clona: Slnečná clona s dymovým odtieňom s povrchovou úpravou proti zahmlievaniu sa rýchlo a jednoducho nasadzuje pomocou nového systému ovládania umiestneného v spodnej časti. Jej nový mechanizmus umožňuje nastavenie hĺbky v 3 rôznych polohách podľa vašej morfológie a preferencií pre optimálne prispôsobenie.

RPHA PERFECT FIT INTERIÉR
Úplne nový dizajn a materiál radu RPHA
Pokročilá antibakteriálna tkanina zabezpečuje lepší odvod vlhkosti a rýchloschnúcu funkciu
Drážky na okuliare
3D tvarované lícnice
Reflexný materiál pre bezpečnosť
Vymeniteľné lícnice medzi veľkosťami
Umývateľný, pohodlný interiér a lícnice

ZÁMOK PLEXI (SYSTÉM PUSH & RELEASE)
Nový zámok hľadia sa vďaka systému push and release ľahšie otvára a je bezpečnejší.

DVOJITÁ HOMOLOGIZÁCIA P&J
Možnosť uzamknutia bradovej časti v otvorenej (vyklopenej) polohe. Vďaka tomu sa aj pri vybráciách prilba sama nezavrie.
Kryt brady sa v otvorenej polohe zasunie pre jednoduchšie zatváranie a zníženie odporu vzduchu.
Taktiež spodný uzamykací mechanizmus sa pri otvorení automaticky skryje, aby sa znížil hluk a odpor vzduchu.
Vďaka novému systému vyklápania je prilba kompaktná aj v otvorenom stave. Znižuje sa tým aerodynamický hluk a taktiež odpor vzduchu.

SMART HJC 2. GENERÁCIE
Modely prémiového komunikačného systému Bluetooth SMART HJC 2. generácie implementujú konštrukciu typu "všetko v jednom", ktorá je plne integrovaná do prilby, čo vám umožní pocítiť optimálne vyváženie hmotnosti a aerodynamický výkon počas jazdy. SMART HJC 50B a 21B je možné nainštalovať na prilby RPHA 71, RPHA 91, RPHA 31 alebo i71. Vyvinuté spoločne so spoločnosťou SENA a prispôsobené špeciálne pre prilby HJC.

*Všetky zariadenia SMART HJC sa predávajú samostatne.

Doručenie - Prevažná väčšina prilieb v rôznych veľkostiach je skladom, dodanie do 3 dní. Ak prilba nie je skladom do 21 dní.

Veľkosti:

             

Veľkosť Obvod hlavy - cm
XS 54-55
S 55-56
M 57-58
L 58-59
XL 60-61
XXL 62-63

 

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

user linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram