0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Moto prilba HJC RPHA 71 HAPEL MC1SF

Katalógové číslo: HAPEL Kategórie: ,
Doprava nad 200€ zadarmo.

529.00 s DPH

Popis

Prilba RPHA 71
RPHA SERIES 2. generácie

Prémiový športovo-turistický model druhej generácie od spoločnosti HJC určený na akúkoľvek jazdu od dochádzania v mesta až po dlhé trasy krajinou. RPHA 71 poskytuje vynikajúci výkon v kompaktnom a ľahkom balení a ponúka zvýšenú odolnosť voči nárazom a maximálnu ochranu vďaka škrupine Premium Integrated Matrix (PIM) Evo a EPS s viacerými hustotami.
Model RPHA 71, ktorý bol vďaka rozsiahlemu testovaniu v aerodynamickom tuneli skonštruovaný pre tichšiu a aerodynamickejšiu jazdu, je vybavený slnečnou clonou a prináša všetky vlastnosti ako jeho obľúbený predchodca, pričom zlepšuje celkový zážitok jazdca. RPHA 71 bude tiež kompatibilná s druhou generáciou komunikačných systémov SMART HJC Bluetooth, ktoré jazdcom umožnia zostať v spojení a sústrediť sa na cestu pred sebou.

SÚČASŤOU BALENIA:
PINLOCK 120 DKS468

VYMENITEĽNÉ DIELY:
KRYT BRADY
DEFLEKTOR DYCHU
DOŠTIČKY NA UCHYTENIE PLEXI
LÍCNICE
INTERIÉR

ZAMYKACÍ SYSTÉM:
DVOJITÝ D KRÚŽOK

ŠTANDARD ECE 22.06
Spĺňa schválenú normu ECE 22.06. Testovanie zahŕňa útlm energie, odolnosť proti prieniku, štrukturálnu integritu podbradného remienka a požiadavky na označovanie prilieb pre cestné motocykle.

PIM EVO ŠKRUPINA
NOVÝ MATERIÁL ŠKRUPINY kombinácia uhlíkovo-aramidových vlákien, uhlíkových vlákien, sklenených vlákien, organickej netkanej textílie a prírodných ľanových vlákien, ktorý poskytuje zvýšenú odolnosť voči nárazom pre pohodlnejšiu a ľahšiu prilbu.

NOVÝ MECHANIZMUS SLNEČNEJ CLONY
Integrovaná slnečná clona: Slnečná clona s dymovým odtieňom s povrchovou úpravou proti zahmlievaniu sa rýchlo a jednoducho nasadzuje pomocou nového systému ovládania umiestneného v spodnej časti. Jej nový mechanizmus umožňuje nastavenie hĺbky v 3 rôznych polohách podľa vašej morfológie a preferencií pre optimálne prispôsobenie.

RPHA PERFECT FIT INTERIÉR
Úplne nový dizajn a materiál radu RPHA
Pokročilá antibakteriálna tkanina zabezpečuje lepší odvod vlhkosti a rýchloschnúcu funkciu
Drážky na okuliare
3D tvarované lícnice
Reflexný materiál pre bezpečnosť
Vymeniteľné lícnice medzi veľkosťami
Umývateľný, pohodlný interiér a lícnice

ZÁMOK PLEXI (SYSTÉM PUSH & RELEASE)
Nový zámok plexi sa vďaka systému push and release ľahšie otvára a je bezpečnejší.

SMART HJC 2. GENERÁCIE
Modely prémiového komunikačného systému Bluetooth SMART HJC 2. generácie implementujú konštrukciu typu "všetko v jednom", ktorá je plne integrovaná do prilby, čo vám poskytne optimálne vyváženie hmotnosti a aerodynamiku počas jazdy. SMART HJC 50B a 21B je možné nainštalovať na prilby RPHA 71, RPHA 91, RPHA 31 alebo i71. Vyvinuté spoločne so spoločnosťou SENA a prispôsobené špeciálne pre prilby HJC.

*Všetky zariadenia SMART HJC sa predávajú samostatne.

Doručenie - Prevažná väčšina prilieb v rôznych veľkostiach je skladom, dodanie do 3 dní. Ak prilba nie je skladom do 21 dní.

Veľkosti:

             

Veľkosť Obvod hlavy
XS 53-54
S 55-56
M 57-58
L 58-59
XL 60-61
XXL 62-63

 

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

user linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram