0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Moto prilba HJC i71 CELOS MC3H

Katalógové číslo: celos-1-1 Kategórie: ,
Doprava nad 200€ zadarmo.

259.00 s DPH

Popis

Prilba HJC i71

Model i71 posúva hranice modelu Sport-Touring vďaka novému elegantnému dizajnu škrupiny. Pokročilá polykarbonátová prilba má teraz 3 škrupiny v 6 dostupných veľkostiach, ktoré pomáhajú optimalizovať hmotnosť a pohodlie pre jazdca. Prestavaný horný vetrací otvor so zväčšenými ústnymi otvormi umožňuje zvýšený prívod vzduchu a ventiláciu. Novinkou pri modeli i71 je aj tvárový štít a slnečná clona. Tvárový štít HJ38 Pinlock ready sa dodáva s novým systémom uzamykania PE (Push/Eject) na zvýšenie bezpečnosti, ale stále sa dá ľahko používať v rukaviciach. Nová slnečná clona (HJV12) poskytuje jazdcovi novú 3-polohovú možnosť nastavenia slnečnej clony dopredu (až o 10 mm), čím poskytuje ideálnu ochranu pred slnkom. Model i71 bude tiež akceptovať druhú generáciu inteligentných systémov HJC Bluetooth.

SÚČASŤOU BALENIA:
PINLOCK DKS466

ZAMYKACÍ SYSTÉM:
MIKROPRACKA

NORMA ECE 22.06
Spĺňa schválenú normu ECE 22.06. Testovanie zahŕňa útlm energie, odolnosť proti prieniku, štrukturálnu integritu podbradného remienka a požiadavky na označovanie prilieb pre cestné motocykle.

NOVÝ MECHANIZMUS SLNEČNÉHO ŠTÍTU
Integrovaná slnečná clona: Slnečná clona s dymovým odtieňom s povrchovou úpravou proti zahmlievaniu sa rýchlo a jednoducho nasadzuje pomocou nového systému ovládania umiestneného v spodnej časti. Jej nový mechanizmus umožňuje nastavenie hĺbky v 3 rôznych polohách podľa vašej morfológie a preferencií pre optimálne prispôsobenie.

ZÁMOK CLONY (SYSTÉM PUSH & RELEASE)
Nový zámok priezoru sa vďaka systému push and release otvára jednoduchšie a bezpečnejšie.

SMART HJC 2. GENERÁCIE
Modely prémiového komunikačného systému Bluetooth SMART HJC 2. generácie implementujú konštrukciu typu "všetko v jednom", ktorá je plne integrovaná do prilby, čo vám poskytne optimálne vyváženie hmotnosti a aerodynamiku počas jazdy. SMART HJC 50B a 21B je možné nainštalovať na prilby RPHA 71, RPHA 91, RPHA 31 alebo i71. Vyvinuté spoločne so spoločnosťou SENA a prispôsobené špeciálne pre prilby HJC.

*Všetky zariadenia SMART HJC sa predávajú samostatne.

Doručenie - Prevažná väčšina prilieb v rôznych veľkostiach je skladom, dodanie do 3 dní. Ak prilba nie je skladom do 21 dní.

Veľkosti:

             

Veľkosť Obvod hlavy - cm
XS 54-55
S 55-56
M 57-58
L 58-59
XL 60-61
XXL 62-63

 

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

user linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram