0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Moto prilba HJC C10 TINS MC1SF

Katalógové číslo: C10 tins-1 Kategórie: ,
Doprava nad 200€ zadarmo.

129.00 s DPH

Popis

Prilba HJC C10

C10 je úplne nová cenovo výhodná integrálna prilba pre jazdcov všetkých vekových kategórií, ktorí si cenia kvalitu a bezpečnosť. Výborne sedí, najmä vďaka škrupine z pokročilého polykarbonátového kompozitu, ktorá bola navrhnutá pomocou pokročilej technológie CAD. V kombinácii so širokouhlým opticky lepším štítom a vylepšeným systémom ventilácie "ACS" Advanced Channeling Ventilation, ktorý umožňuje úplné prúdenie vzduchu spredu dozadu, aby sa teplo a vlhkosť dostali nahor a von, poskytuje prilba C10 bezpečnú a príjemnú jazdu bez ohľadu na podmienky. S veľkosťami od 3XS do 2XL poskytuje C10 rovnako skvelú ochranu pre mladých aj dospelých jazdcov.

MOŽNOSTI CLONY / SLNEČNÉHO ŠTÍTU:
HJ34P PLEXI S PRÍPRAVOU NA PINLOCK (číre, dymové, tmavé)
HJ34P ZRKADLOVÉ PLEXI S PRÍPRAVOU NA PINLOCK (strieborné, modré, zlaté)
PINLOCK DKS463

ZAMYKACÍ SYSTÉM:
MIKROPRACKA

ŠTANDARD ECE 22.06
Spĺňa alebo prekračuje požiadavky schválené podľa normy ECE 22.06. Testovanie zahŕňa útlm energie, odolnosť proti prieniku, štrukturálnu integritu podbradného remienka a požiadavky na označovanie prilieb pre cestné motocykle.

VEĽKOSŤ PRE MLÁDEŽ AJ DOSPELÝCH
Model C10 nahrádza predchádzajúce prilby CL-Y a CS-15. Ponúka dokonalé prispôsobenie od veľkosti 3XS do 2XL a pokrýva veľkosti od mládeže až po dospelých.

LEPŠÍ VÝHĽAD
O 10 mm zväčšený výhľad
Všetky štíty HJC ponúkajú 99 % ochranu proti UV-A a B žiareniu
Plexi proti zahmlievaniu Pinlock® ready max vision

ACS
ZDOKONALENÝ VENTILAČNÝ SYSTÉM S KANÁLIKMI
Prilby HJC spolu s našou technológiou pridali skúsenosti s navrhovaním pretekárskych prilieb Moto GP, aby mali najlepšiu technológiu v oblasti aerodynamiky a ventilácie. Prilby HJC poskytujú najpriedušnejšie prilby na trhu. Zažite najlepší výkon s prilbou HJC.

Doručenie - Prevažná väčšina prilieb v rôznych veľkostiach je skladom, dodanie do 3 dní. Ak prilba nie je skladom do 21 dní.

Veľkosti:

             

Veľkosť Obvod hlavy - cm
XS 54-55
S 55-56
M 57-58
L 58-59
XL 60-61
XXL 62-63

 

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

user linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram