0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

KTM - PROBRAKE - SPOJKOVÁ A BRZDOVÁ PÁČKA STAGE

Katalógové číslo: TM0042 Kategórie: , Značky: , , , , , , , , ,
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

169.00 s DPH

Popis

HOMOLOGOVANÉ - CERTIFIKOVANÉ

Vyrobené z celohliníkového bloku so širokým tvarom, ktorý kombinuje špeciálnu priľnavosť a pocit s maximálnym pohodlím. Najjemnejšie polomery, zaoblené prechody a nakoniec páčka s extra širokou úchopovou plochou, ktorá výrazne uľahčuje námahu a ovládanie spojky a brzdy.

Samozrejmosťou je individuálne nastavenie v 6 rôznych polohách pre maximálne pohodlie. Dokonca aj novo umiestnený bod predurčenia zlomu bol navrhnutý tak, aby po páde bola daná dĺžka ručnej páky pre ovládanie 3 prstami a pokračovanie v jazde. Celá čierna - súprava je čierno eloxovaná, voliteľný farebný akcent pomocou ôsmich farebných bodov na konci páčky. Od prvého kilometra okamžite oceníte pocit prepracovania a ergonómiu páčok STAGE.

  • Pri objednávke napíšte do poznámky - značku, typ, rok výroby a kód vášho motocykla /v technickom preukaze/.
  • Doručenie 7-14 dní

Nemecká spoločnosť PROBRAKE GmbH pôsobí v oblasti brzdovej a motocyklovej techniky od roku 2010. Ich silnou stránkou je navrhovanie a  vývoj inovatívnych produktov brzdovej techniky a iných prídavných dielov. Všetky produkty spĺňajú najvyššie štandardy kvality a sú testované (TÜV, Dekra) a dodávané so všeobecným povolením a homologizáciou (ABE). 

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

Brembo / Brembo Racing

user

You cannot copy content of this page

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram