0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Kawasaki NINJA ZX-6R (600 cc) - 2009/2016 - Jetprime združený ovládač Racing / ľavý

Katalógové číslo: JP PLS 0299 Kategórie: , Rok výroby motocykla: ,
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

359.00 s DPH

Popis

Jetprime - združený ovládač Plug and Play /Racing/

Demontáž originálneho ovládania na riadidlách a inštalácia Jetprime je realizovateľná v priebehu niekoľkých minút bez potreby špeciálnych nástrojov, alebo operácií.

Po inštalácii je motorka pripravená ísť s rovnakými pôvodnými funkciami /v ojedinelých prípadoch sú niektoré funkcie obmedzené ako sú napr. tempomat, smerovky.../. Každý panel je vyrobený z CNC opracovanej hliníkovej zliatiny 7075 a používa prepínače s vojenskou špecifikáciou IP69K, ktoré zaisťujú vysokú mechanickú odolnosť a vode odolnosť.

Ovládač je určený pre motocykle so štandardnými továrenskými dielmi /ak máte doplnkové diely ako napr. Mo Tec display, Brembo Racing brzdový systém, iný rýchlopal... atď, kontaktujte nás/ 

Vysoký štandard kvality, ktorý Jetprime kladie na svoje produkty, umožnil spoločnosti, aby bola vybraná ako technický dodávateľ pre Althea Bmw racing team a Barni Racing v šampionáte SBK a FIM STK 1000 cup.

 Doručenie 7 - 21 dní

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

user linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram