0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

HUSQVARNA - PROBRAKE ATIC - CHRÁNIČE MOTORA, PADACIE PROTEKTORY

Katalógové číslo: TM0047 Kategórie: , Značky: , , , , , , , , ,
Doprava nad 200€ zadarmo /SR/

1.00 s DPH

Dostupné na objednávku

Popis

Vďaka inovatívnej konštrukcii, ak sa motocykel prevráti, alebo pri miernom páde, protektory zostanú väčšinou neporušené. Špeciálny tvar a obrys chráničov umožňujú motocyklu kĺzať aj po nerovnom povrchu.

V prípade silnejšieho nárazu, vstupuje do hry vysoko účinná ochranná funkcia - špeciálna konštrukcia patentovaného tlmiča nárazov /Probrake patent/, ktorá vytvára dodatočnú bezpečnostnú zónu a ponúka ešte lepšiu ochranu motora a rámu.

Nosný systém je vyrobený z vysoko-pevného hliníka a je vyfrézovaný z pevného bloku - nie lisovaný! Diely dosahujú výrazne vyššiu stabilitu a odolnosť proti oderu.

Všetky diely potrebné na inštaláciu vrátane podrobného montážneho návodu sú súčasťou balenia. Vďaka tomu je montáž jednoduchá a ľahko realizovateľná. Všetky diely sú dostupné aj ako náhradné diely.

Doručenie 7 - 14 dní

  • /Cena pre niektoré typy motocyklov môže byť odlišná, v záležitosti od konštrukcie a zložitosti, resp. jednoduchosti protektorov /.
  • Pre vypracovanie cenovej ponuky, vyplňte formulár dole pod textom. Následne vám zašleme cenovú ponuku.

Nemecká spoločnosť PROBRAKE GmbH pôsobí v oblasti brzdovej a motocyklovej techniky od roku 2010. Ich silnou stránkou je navrhovanie a vývoj inovatívnych produktov brzdovej techniky a iných prídavných dielov. Všetky produkty spĺňajú najvyššie štandardy kvality a sú testované (TÜV, Dekra) a dodávané so všeobecným povolením a homologizáciou (ABE).

Požiadavka
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Zdielajte

Moto obuv

Moto chrániče

Moto doplnky

Moto príslušenstvo

Moto časomiery

Moto tlmiče

Moto spojky

Reťaze, rozety, reťazové sady

Poťahy sediel

Rapid Bike/Jet Prime

Brembo / Brembo Racing

user

You cannot copy content of this page

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram