MAXIMÁLNY VÝKON BEZ OBMEDZENÍ

   Sme autorizovaným distribútorom produktov značiek FTECU a ERMAX na Slovensku.
V našej širokej ponuke nájdete produkty od popredných svetových firiem, ako sú spoločnosti FTECU Inc, ktorá je hlavným dodávateľom a poskytovateľom softvérovej podpory motocyklových závodov Moto America, ARROW Exhaust Specialist - jedného z najväčších výrobcov výfukových systémov použitých pri víťazstvách  20-tich svetových titulov v triedach SBK, SS, MX a SUPERMOTO a spoločnosti ERMAX, výrobcu plastových motocyklových dielov najvyššej kvality, ktoré vášmu motocyklu dodajú krajší a športovejší vzhľad. 
 

Prichádzame  s ponukou modernej technológie s ktorou si môžete nastaviť, vyladiť, odblokovať svoj motocykel sám, bez cudzej pomoci. 

Vysokovýkonné ladenie riadiacich jednotiek je teraz vlastnou službou. Naše produkty Vám umožnia vykonať rôzne nastavenia dostupné v sériovej riadiacej jednotke, ktorá sa nachádza v motocykloch so vstrekovaním paliva. Už nemusíte posielať riadiace jednotky iným spoločnostiam, aby ste získali všetky výhody doladenie a odblokovania. Na rozdiel od súčasného prepisovania dát si tento systém a naše aktualizácie zachovávajú prístup k diagnostike výrobcu. Táto technológia bola doteraz vyhradená iba pre továrenských pilotov. Pomocou tohto softvéru môžete odstrániť továrenské obmedzenia zavedené za účelom splnenia prísnych noriem pre motorové vozidlá. Tento systém vylučuje potrebu ďalších prídavných skriniek a modulov, čo znamená, že vo svojej vlastnej garáži si môžete efektívne vyladiť motocykel. Jednoduchou inštaláciou Plug and Play môžete mať výkon, nastavenia palivových máp, odblokovanie limitu maximálnej rýchlosti a mnoho ďalších podľa svojich predstáv. Naše produkty Vám umožnia napojiť sa priamo do riadiacej jednotky doma, na ceste, závodnom okruhu, alebo kdekoľvek inde.


JE POTREBNÉ NASTAVENIE RIADIACEJ JEDNOTKY?

Všetky motocykle sú od výrobcu nastavené univerzálne ,s malými odchýlkami v závislosti pre ktorú krajinu je výrobok určený , to znamená, aby vyhovovali všetkým normám. Ponúkame Vám množstvo nastavení ktoré pomôžu vášmu stroju "dýchať" oveľa ľahšie. Pre motocykle je v ponuke veľa výfukov a celých výfukových systémov bez katalyzátora. Po inštalácii je nutné naladenie riadiacej jednotky, pre nastavenie správnej zmesi paliva. Rovnako to platí po inštalácii značkových športových filtrov.  Mávate niekedy pocit, že Vaša motorka pri určitých otáčkach má slabší , alebo príliš veľký výkon? To všetko si môžete nastaviť a doladiť.

JAZDA NA ZÁVODNOM OKRUHU

Pre závodné okruhy ponúkame zakúpenie licencie Race Team Package Pro vo forme aktivačnej karty .  Tento systém je určený pre použitie výrobkov  Yamaha R1 a R6 a bol vyvinutý pre rok 2015 triedy Superstock MotoAmerica.  Je navrhnutý tak, aby konkuroval systémom Superbike. - Tento balík vám umožňuje prístup ku všetkým  najnovším stratégiám podpory pre jazdcov vyvinutý pomocou najlepších jazdcov v triede Superstock 1000 od spoločnosti Moto America. - Vďaka tomuto systému bude váš motocykel oveľa výkonnejšší ako továrenský motocykel pri zachovaní kompatibility káblových zväzkov. Zahŕňa poznámky k softvéru od vývojárov, ktoré popisujú, ako čo najlepšie využiť množstvo máp a funkcií. 

SYSTÉM ACTIVE TUNE AFR

Systém Activ Tune - monitoruje palivovú zmes a vykonáva rýchle a konzistentné zmeny mixovania vzduchu a paliva. Náš prelomový systém nahradí zásobný senzor O2 patentovaným regulátorom lambda FT a najnovšou generáciou senzora Bosch LSU 4.9. Použitie širokopásmovej lambda sondy pre monitorovanie zmesi paliva, sa stáva silným nástrojom pre bezchybné naladenie a kontrolu za prevádzky.

POWER COMMANDER

Ak máte nainštalovaný POWER COMMANDER neprídete o vaše nastavenia. Vieme preprogramovať riadiacu jednotku s rovnakým nastavením, aké je u jednotky Power Commander. Samozrejme je podmienkou vyčítanie nastavenia z jednotky Power Commander, prípadne ignition modulu.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

Po zakúpení produktov FTECU získate hardvér na pripojenie riadiacej jednotky a licenciu. Stiahnite si softvér / stránka FTECU TUNING stiahnuť softvér /. Pre otvorenie softvéru je potrebná registrácia / viď stránka FTECU TUNING, stiahnuť návod /. Ak ste sa úspešne prihlásili, môžete vykonávať zmeny v nastaveniach. Ku každému produktu dostanete podrobný návod na inštaláciu, pripojenie a optimálne nastavenie riadiacej jednotky vášho motocykla. Každé nastavenie je možné zálohovať, takže ak sa vám nepáči to aktuálne, je možné vrátiť sa k pôvodnému nastaveniu, alebo vykonať zmeny v existujúcich nastaveniach.

/Z dôvodu nezneužitia licencie, po prvej registrácii e-mailovú adresu už nie je možné zmeniť/.
- pevné pripojenie - po pripojení k riadiacej jednotke je hardvér / kábel / súčasťou motocykla / pod sedadlom, ... ./
- mobilné pripojenie - pre vykonanie zmien v nastaveniach musí byť riadiaca jednotka odpojená alebo demontovaná
Softvér je v anglickom, nemeckom, ruskom, poľskom,... jazyku.
V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať .

Produkty FTECU-tuning sú vhodné pre tieto typy motocyklov:
Honda 
CBR1000RR
Yamaha
MT07, MT09, MT10, XSR700, XSR900, FJ09, Tracer900, R1, R6, R3, R25, FZ1, FZ8, V MAX, SUPER TENERE, TENERE700, YXZ1000R, YFZ450R, WOLVERINE, SIDEWINDER
Suzuki
SFV650, SV650, SV1000,GSXR600, GSXR750, GSXR1000, GSXS750, KATANA, HAYABUSA
Kawasaki
NINJA300, NINJA400, NINJA650, ER6N, ZX6R, ZX10R, ZX14R, H2, Z400, Z900, 1400GTR, TERYX KRX1000