O NÁS

Sme autorizovaným distribútorom produktov značiek FTECU a ERMAX na Slovensku. V našej ponuke elektronických dielov a doplnkov nájdete produkty od popredných svetových firiem, ako sú spoločnosti HEALTECH a FTECU Inc, ktorá je hlavným dodávateľom a poskytovateľom softvérovej podpory motocyklových závodov Moto America. V ponuke výfukov a výfukových systémov si môžete vybrať produkty od najväčších svetových výrobcov ako sú AKRAPOVIČ, ARROW, LEOVINCE, MIVV, TERMIGNIONI, ZARD,HPCORSE, GPR a ďalších. Z plastových dielov a veterných štítov nájdete kvalitné produkty značky ERMAX a WRS, ktoré vášmu motocyklu dodajú krajší a športovejší vzhľad. Pre ochranu vášho motocykla pri páde, alebo menšej kolízii ponúkame kryty motora značky Bonamici Racing a padacie rámy značky GIVI. Váš motocykel si môžete prispôsobiť a doladiť podľa vlastnej predstavy, kvalitnými dielmi značiek Lightech a Ducabike.

                           WRS


Personál WRS je zložený z motocyklových jazdcov, ktorí vďaka svojim skúsenostiam, pomáhajú pri návrhoch tých najlepších a najvhodnejších produktov.

Spoločnosť WRS vyrába plexi štíty a hliníkové diely pre sériovo vyrábané a závodné motocykle. Pre zvýšenie kvality produktov sú používané tie najkvalitnejšie certifikované materiály. Všetky produkty sú kontrolované  vo všetkých ich vlastnostiach, aby zákazníkom poskytli tú najlepšiu kvalitu a dokonalý dizajn. Plexi štíty WRS používajú tímy v súťažiach Moto 3, WSBK a Moto GP.

Bonamici Racing

Spoločnosť BONAMICI RACING sa môže pochváliť najširšou škálou hliníkových krytov motora na trhu, určených pre športové motocykle. BONAMICI RACING vyrába moto diely a komponenty najvyššej kvality, s precíznosťou aj na tie najmenšie detaily. Ich produkty používajú tímy v Moto3, World SBK a World SSP. Navrhnuté a vyrobené v Taliansku.

LighTech

" BORN TO BE MOTO "

Spoľahlivosť, bezpečnosť, vysoká kvalita a hlavne legálne použite na cestách, to sú charakteristické znaky produktov spoločnosti Lightech.

Produkty Lightech sú určené pre tých, ktorí milujú motocykle a sú presnou a spoľahlivou odpoveďou na potreby extrémne konkurenčného trhu. Ponúkajú inovatívne a originálne špeciálne komponenty, oceňované po celom svete. Testované na závodnej dráhe, aby dominovali na ceste.

DUCABIKE

SPECIAL  MOTO  PARTS

DUCABIKE je synonymom vášne pre motorku a špeciálne pre motocykle Ducati®. Spoločnosť DUCABIKE vyrába tie najlepšie produkty na trhu, aby ste si váš stroj Ducati upravili podľa seba. DUCABIKE navrhuje, vyvíja, vyrába a predáva svoje produkty na základe skúseností z ciest a pretekov. Robia všetko pre to, aby vám poskytli maximálnu spoľahlivosť a záruku na produkty, našli ten správny dizajn a najlepší výkon. S využitím podpory pripravených technikov, najlepšieho testovacieho pilota a s použitím tých najlepších materiálov a inovatívnych technológií, vám produkty DUCABIKE zaručia maximálnu spokojnosť.

ERMAX

Z plastových dielov a veterných štítov u nás nájdete kvalitné produkty značky ERMAX, ktoré vášmu motocyklu dodajú krajší a športovejší vzhľad. Spoločnosť ERMAX bola vytvorená v Marseille v roku 1978. Od začiatku svojho pôsobenia podporuje najlepšie motocyklové tímy v MotoGP, SBK a iných súťažiach. Produkty značky ERMAX sú distribuované do viac ako 50-tich krajín po celom svete.


AKRAPOVIČ

...je slovinský výrobca výfukových systémov, ktorý začal v roku 1990 na trhu motocyklov. Globálny dodávateľ výfukových systémov v motocyklovom športe, pôsobí v MOTO GP, Superbike, Supersport, SuperMoto, motokros, Enduro a Rally Raid. Od mája 2010 sa Akrapovič systémy používajú celkove v 38-mich súťažiach majstrovstiev sveta.


YOSHIMURA

Spoločnosť Yoshimura je preslávená svojím výskumom a vývojom. Ale výroba najlepších výfukových systémov na svete vyžaduje viac, ako  len veľké oddelenie. Yoshimura je popredným výrobcom výfukových systémov, pretože ich odhodlanie, nekompromisné kvalitatívne normy a odborné znalosti v oblasti výroby, ich neustále ženú dopredu.

Ponúkame Vám výfuky a výfukové systémy YOSHIMURA  pre motocykle  off road / moto-cross.

ARROW

Spoločnosť Arrow bola založená v roku 1985 v Taliansku, pánom Giorgiom Giannellim. Systémy Arrow sú vysoko výkonné výfukové systémy, ktoré sa používajú od roku 2000 v súťažiach SBK, SS, MX a Supermoto, v ktorých zvýťazili 20 svetových titulov.


GIANNELLI

Tlmiče Giannelli boli vyrábané pre cestné a terénne motocykle od roku 1972. Táto aktivita sa zrodila z vášne Furia a Giorgia Giannelliovcov, ktorí skombinovali inovácie a technickú spôsobilosť získanú zo skúseností v motocyklových súťažiach . 

V roku 2013 spoločnosť Giannelli sa spojila so spoločnosťou Arrow Special Parts. Produkty Giannelli sú distribuované do viac ako 50-tich krajín sveta.


MIVV

MIVV je talianska spoločnosť pôsobiaca vo výrobe a vývoji výfukových systémov pre motocykle, ktorá vznikla v Sant'Omero v roku 1970. Ponúka výfukové systémy pre všetky segmenty motocyklového trhu a rozsah distribúcie siaha do viac ako štyridsiatich krajín po celom svete. V roku 2006 spoločnosť MIVV dosiahla výťazstvo v MOTO GP, ​​ako oficiálny partner tímu Honda Repsol HRC, s Nicky Haydenom. 

STORM

Vytvorená v roku 2006, spoločnosť STORM sa zameriava na kombináciu kvality, a perfektného zvuku. Výfuky a výfukové systémy Storm sú navrhnuté a vytvorené rovnakou technológiou ako produkty značky MIVV.

Výfuky Storm sú navrhnuté tak, aby zlepšili vzhľad, zvuk a výkon vášho motocykla. Sú ideálne pre tých, ktorí chcú vyniknúť na ceste.

LEOVINCE

História značky Leovince začína v roku 1954 v talianskom Turíne. V priebehu rokov výroba dosiahla širokú škálu špeciálnych výfukových systémov pre všetky druhy motocyklov  " street, off road, supersport. Značku Mivv môžeme vidieť na všetkých významných medzinárodných športových podujatiach MotoGP, Superbike, Motocross a Enduro.G.P.R.

Spoločnosť GPR vznikla v Miláne v roku 1968 a je to jedna z historických spoločností Talianska. Výfukové systémy GPR sa požívajú vo svetových súťažiach, ako je Moto GP v kategórii MOTO3, World Supersport Camphionship a od roku 2021 v kategórii MXGP World Cross.
ZARD

" NAŠE PRODUKTY MUSIA MAŤ SILNÚ IDENTITU, EXKLUZÍVNY DIZAJN A OHROMNÝ ZVUK !" / ZARD /

Tridsaťročné skúsenosti, taliansky dizajn, unikátny vzhľad a brutálny zvuk. Príbeh plný autentickej vášne, závodnej duše a nepretržitá túžba po vývoji. Čo viac dodať?. To všetko vám poskytnú výfuky a výfukové systémy značky ZARD.  


hpcorse

Talianske spoločnosti HP Corse a Steelform spojili technológie, aby vytvorili silnú a prosperujúcu spoločnosť na výrobu prestížnych výfukových systémov a tlmičov.

HP Corse, založená v Bologni, v roku 1993 je talianska spoločnosť, ktorá prináša vzrušenie a inovácie v oblasti špeciálnych výfukov, ktoré sú ocenené po celom svete.TERMIGNONI

Spoločnosť bola založená v roku 1969 pánom Luigim Termignonim. Termignoni S.P.A. je spoločnosť, ktorá navrhuje a vyrába výfukové systémy pre všetky druhy motocyklov na najvyššej úrovni. Skúsenosti získané počas rokov na pretekárskych dráhach sa prenášajú do produktov, s dôrazom na vysoký výkon, zníženie hmotnosti a najlepšiu kvalitu. Vývojové oddelenie navrhuje a vytvára systémy pre tímy MotoGP, MOTO2 a SBK.


 


GIVI

História GIVI začala v roku 1978, vďaka iniciatíve zakladateľa, pána Giuseppe Visenziho.  Ako pilot MOTO GP na niekoľko sezón, získal tretie miesto v šampionáte v roku 1969 v kategórii do 350cc. Potom sa rozhodol ukončiť svet pretekov a začal činnosť podnikateľa.

Podporovaný veľkou vášňou a odhodlaním, pán Visenzi sa úplne oddáva návrhom a výrobe príslušenstva pre motocykle. Značka GIVI sa rýchlo dostáva na národnú a medzinárodnú úroveň a stáva sa solídnou a inovatívnou realitou motocyklového sveta.

FTECU, HEALTECH

Pre úpravu chodu motora, nastavenie riadiacej jednotky pre závodné účely, bezspojkové radenie, trakčnú kontrolu, nájdete produkty od popredných svetových firiem, ako sú spoločnosti HEALTECH a FTECU, ktorá je hlavným dodávateľom a poskytovateľom softvérovej podpory motocyklových závodov Moto America.


MOTO FORZA

TRADÍCIA, KVALITA ZA PRIJATELNÚ CENU, ŠIROKÁ PONUKA, INOVÁCIE, RÝCHLE DODANIE, SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKOV.

História a počiatky firmy MOTOFORZA siahajú už do konca 70. rokov. Už viac ako štvrť storočia (od r. 1991) sa špecializujeme len na špičkovú výrobu z kompozitných materiálov najmä GFK-FIBER GLASS, KARBON a K-K (KEVLAR-KARBON). Pri tejto výrobe sa používajú len najkvalitnejšie materiály. Na základe požiadaviek motocyklových jazdcov v rôznych seriáloch, Moto GP, WSBK, IDM, IRC, TT, pri využití dlhoročných skúseností s materiálmi, použitím najnovších technológií v oblasti spracovania kompozitných materiálov a za pomoci pracovného nasadenie skúsených (vyškolených) zamestnancov vznikajú precízne výrobky vysokej kvality.