O NÁS

Sme autorizovaným distribútorom produktov značiek SCORPION, ERMAX, GPR, BONAMICI RACING, BIONDI, LIGHTECH a TAPPEZZERIA ITALIA na Slovensku. V našej ponuke elektronických dielov a doplnkov nájdete produkty od popredných svetových firiem, ako sú spoločnosti PZRACING, RAPID BIKE, JETPRIME a HEALTECH. V ponuke výfukov a výfukových systémov si môžete vybrať produkty od najväčších svetových výrobcov ako sú AKRAPOVIČ, SCORPION, COBRA, ARROW, LEOVINCE, MIVV, TERMIGNIONI, ZARD,HPCORSE, GPR a ďalších. Z plastových dielov a veterných štítov nájdete kvalitné produkty značky PUIG a ERMAX, ktoré vášmu motocyklu dodajú krajší a športovejší vzhľad. Pre ochranu vášho motocykla pri páde, alebo menšej kolízii ponúkame kryty motora značky BONAMICI RACING, PROBRAKE a padacie rámy značky GIVI. Váš motocykel si môžete prispôsobiť a doladiť podľa vlastnej predstavy, doplnkovými dielmi značiek LIGHTECH a DUCABIKE. Pre brzdové systémy a jednotlivé časti brzdových sústav vám ponúkame produkty od výrobcov BREMBO, GALFER, DISCACCIATI, BREAKING a PROBRAKE. Individuálnu cenovú ponuku vám vieme pripraviť na kufre a cestovnú batožinu od výrobcov značiek GIVI a KAPPA. 

Puig

Hi - Tech Parts

Sponzor tímov REPSOL HONDA TEAM MOTOGP / KAWASAKI RACING TEAM | WORLDSBK ... .

Spoločnosť PUIG navrhuje a vyrába motocyklové diely od roku 1964. Skúsenosti z týchto rokov sa priamo aplikujú na každý jeden navrhnutý produkt; z toho dôvodu si dokázali získať dôveru mnohých profesionálnych jazdcov v súťažiach, ako sú MOTO GP, WSBK, WSSP... a iných. Produkty PUIG spĺňajú prísne nemecké normy a schválenia TÜV a ABE.

SCORPION

RED POWER

Ručne vyrábané anglické výfuky a výfukové systémy Scorpion, sú považované za najlepšie na trhu. Scorpion sa stal jednou z najpopulárnejších aktualizácií motocykla, akú jazdec môže urobiť. Žiadny iný výfukový systém a výfuk nie je vytvorený s takou vášňou, odbornými znalosťami a skúsenosťami. Výsledkom snahy a vynaloženej energie do rozvoja produktov Scorpion v priebehu rokov, je zážitok pre každého jazdca.

Bonamici Racing

Spoločnosť BONAMICI RACING sa môže pochváliť najširšou škálou hliníkových krytov motora na trhu, určených pre športové motocykle. BONAMICI RACING vyrába moto diely a komponenty najvyššej kvality, s precíznosťou aj na tie najmenšie detaily. Ich produkty používajú tímy v Moto3, World SBK a World SSP. Navrhnuté a vyrobené v Taliansku.

LighTech

" BORN TO BE MOTO "

Spoľahlivosť, bezpečnosť, vysoká kvalita a hlavne legálne použite na cestách, to sú charakteristické znaky produktov spoločnosti Lightech.

Produkty Lightech sú určené pre tých, ktorí milujú motocykle a sú presnou a spoľahlivou odpoveďou na potreby extrémne konkurenčného trhu. Ponúkajú inovatívne a originálne špeciálne komponenty, oceňované po celom svete. Testované na závodnej dráhe, aby dominovali na ceste.

DUCABIKE

SPECIAL  MOTO  PARTS

DUCABIKE je synonymom vášne pre motorku a špeciálne pre motocykle Ducati®. Spoločnosť DUCABIKE vyrába tie najlepšie produkty na trhu, aby ste si váš stroj Ducati upravili podľa seba. DUCABIKE navrhuje, vyvíja, vyrába a predáva svoje produkty na základe skúseností z ciest a pretekov. Robia všetko pre to, aby vám poskytli maximálnu spoľahlivosť a záruku na produkty, našli ten správny dizajn a najlepší výkon. S využitím podpory pripravených technikov, najlepšieho testovacieho pilota a s použitím tých najlepších materiálov a inovatívnych technológií, vám produkty DUCABIKE zaručia maximálnu spokojnosť.

ERMAX

Z plastových dielov a veterných štítov u nás nájdete kvalitné produkty značky ERMAX, ktoré vášmu motocyklu dodajú krajší a športovejší vzhľad. Spoločnosť ERMAX bola vytvorená v Marseille v roku 1978. Od začiatku svojho pôsobenia podporuje najlepšie motocyklové tímy v MotoGP, SBK a iných súťažiach. Produkty značky ERMAX sú distribuované do viac ako 50-tich krajín po celom svete.


AKRAPOVIČ

...je slovinský výrobca výfukových systémov, ktorý začal v roku 1990 na trhu motocyklov. Globálny dodávateľ výfukových systémov v motocyklovom športe, pôsobí v MOTO GP, Superbike, Supersport, SuperMoto, motokros, Enduro a Rally Raid. Od mája 2010 sa Akrapovič systémy používajú celkove v 38-mich súťažiach majstrovstiev sveta.


YOSHIMURA

Spoločnosť Yoshimura je preslávená svojím výskumom a vývojom. Ale výroba najlepších výfukových systémov na svete vyžaduje viac, ako  len veľké oddelenie. Yoshimura je popredným výrobcom výfukových systémov, pretože ich odhodlanie, nekompromisné kvalitatívne normy a odborné znalosti v oblasti výroby, ich neustále ženú dopredu.

Ponúkame Vám výfuky a výfukové systémy YOSHIMURA  pre motocykle  off road / moto-cross.

ARROW

Spoločnosť Arrow bola založená v roku 1985 v Taliansku, pánom Giorgiom Giannellim. Systémy Arrow sú vysoko výkonné výfukové systémy, ktoré sa používajú od roku 2000 v súťažiach SBK, SS, MX a Supermoto, v ktorých zvýťazili 20 svetových titulov.


GIANNELLI

Tlmiče Giannelli boli vyrábané pre cestné a terénne motocykle od roku 1972. Táto aktivita sa zrodila z vášne Furia a Giorgia Giannelliovcov, ktorí skombinovali inovácie a technickú spôsobilosť získanú zo skúseností v motocyklových súťažiach . 

V roku 2013 spoločnosť Giannelli sa spojila so spoločnosťou Arrow Special Parts. Produkty Giannelli sú distribuované do viac ako 50-tich krajín sveta.


MIVV

MIVV je talianska spoločnosť pôsobiaca vo výrobe a vývoji výfukových systémov pre motocykle, ktorá vznikla v Sant'Omero v roku 1970. Ponúka výfukové systémy pre všetky segmenty motocyklového trhu a rozsah distribúcie siaha do viac ako štyridsiatich krajín po celom svete. V roku 2006 spoločnosť MIVV dosiahla výťazstvo v MOTO GP, ​​ako oficiálny partner tímu Honda Repsol HRC, s Nicky Haydenom. 

STORM

Vytvorená v roku 2006, spoločnosť STORM sa zameriava na kombináciu kvality, a perfektného zvuku. Výfuky a výfukové systémy Storm sú navrhnuté a vytvorené rovnakou technológiou ako produkty značky MIVV.

Výfuky Storm sú navrhnuté tak, aby zlepšili vzhľad, zvuk a výkon vášho motocykla. Sú ideálne pre tých, ktorí chcú vyniknúť na ceste.

LEOVINCE

História značky Leovince začína v roku 1954 v talianskom Turíne. V priebehu rokov výroba dosiahla širokú škálu špeciálnych výfukových systémov pre všetky druhy motocyklov  " street, off road, supersport. Značku Mivv môžeme vidieť na všetkých významných medzinárodných športových podujatiach MotoGP, Superbike, Motocross a Enduro.G.P.R.

Spoločnosť GPR vznikla v Miláne v roku 1968 a je to jedna z historických spoločností Talianska. Výfukové systémy GPR sa požívajú vo svetových súťažiach, ako je Moto GP v kategórii MOTO3, World Supersport Camphionship a od roku 2021 v kategórii MXGP World Cross.
ZARD

" NAŠE PRODUKTY MUSIA MAŤ SILNÚ IDENTITU, EXKLUZÍVNY DIZAJN A OHROMNÝ ZVUK !" / ZARD /

Tridsaťročné skúsenosti, taliansky dizajn, unikátny vzhľad a brutálny zvuk. Príbeh plný autentickej vášne, závodnej duše a nepretržitá túžba po vývoji. Čo viac dodať?. To všetko vám poskytnú výfuky a výfukové systémy značky ZARD.  


hpcorse

Talianske spoločnosti HP Corse a Steelform spojili technológie, aby vytvorili silnú a prosperujúcu spoločnosť na výrobu prestížnych výfukových systémov a tlmičov.

HP Corse, založená v Bologni, v roku 1993 je talianska spoločnosť, ktorá prináša vzrušenie a inovácie v oblasti špeciálnych výfukov, ktoré sú ocenené po celom svete.TERMIGNONI

Spoločnosť bola založená v roku 1969 pánom Luigim Termignonim. Termignoni S.P.A. je spoločnosť, ktorá navrhuje a vyrába výfukové systémy pre všetky druhy motocyklov na najvyššej úrovni. Skúsenosti získané počas rokov na pretekárskych dráhach sa prenášajú do produktov, s dôrazom na vysoký výkon, zníženie hmotnosti a najlepšiu kvalitu. Vývojové oddelenie navrhuje a vytvára systémy pre tímy MotoGP, MOTO2 a SBK.


 


GIVI

História GIVI začala v roku 1978, vďaka iniciatíve zakladateľa, pána Giuseppe Visenziho.  Ako pilot MOTO GP na niekoľko sezón, získal tretie miesto v šampionáte v roku 1969 v kategórii do 350cc. Potom sa rozhodol ukončiť svet pretekov a začal činnosť podnikateľa.

Podporovaný veľkou vášňou a odhodlaním, pán Visenzi sa úplne oddáva návrhom a výrobe príslušenstva pre motocykle. Značka GIVI sa rýchlo dostáva na národnú a medzinárodnú úroveň a stáva sa solídnou a inovatívnou realitou motocyklového sveta.

MOTO FORZA

TRADÍCIA, KVALITA ZA PRIJATELNÚ CENU, ŠIROKÁ PONUKA, INOVÁCIE, RÝCHLE DODANIE, SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKOV.

História a počiatky firmy MOTOFORZA siahajú už do konca 70. rokov. Už viac ako štvrť storočia (od r. 1991) sa špecializujeme len na špičkovú výrobu z kompozitných materiálov najmä GFK-FIBER GLASS, KARBON a K-K (KEVLAR-KARBON). Pri tejto výrobe sa používajú len najkvalitnejšie materiály. Na základe požiadaviek motocyklových jazdcov v rôznych seriáloch, Moto GP, WSBK, IDM, IRC, TT, pri využití dlhoročných skúseností s materiálmi, použitím najnovších technológií v oblasti spracovania kompozitných materiálov a za pomoci pracovného nasadenie skúsených (vyškolených) zamestnancov vznikajú precízne výrobky vysokej kvality.