0
0.00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

HEALTECH QUICKSHIFTER EASY bezspojkové radenie + kabeláž

Doprava nad 200€ zadarmo.

325.00 s DPH

Popis

S HEALTECH QUICKSHIFTER EASY teraz môžete radiť rýchlostné stupne ako "PRO" bez ubratia plynu a stlačenia spojky! Quickshifter preruší zapaľovanie v okamihu, keď pohnete radiacou pákou. V čase, keď sa iskra vráti, ste už v ďalšom prevodovom stupni. HEALTECH QUICKSHIFTER nie je len pre závodných jazdcov, ale aj pre bežných jazdcov výhodou a zábavou. Nastavenia a prispôsobenie jednotlivých funkcií sú vykonávané cez mobilný telefón, alebo tablet -  Android 2.3 / alebo neskoršie verzie/ a iOS Apple 8.1 + /alebo neskoršie verzie/. Samotné pripojenie s jednotkou QSE prebieha použitím Bluetooth. Produkty HEALTECH QSE sú cenovo dostupné a navrhnuté tak, aby ich inštaláciu zvládol každý. 

Produkty HEALTECH QS EASY sú vhodné takmer pre všetky typy motocyklov Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Aprilia, Benelli, Buell, BMW, Ducati, Husqvarna, KTM, MV Agusta a Triumph so sekvenčnou prevodovkou bez ohľadu na rok výroby, alebo verziu /s ABS, bez ABS/.  

Obsah balenia je kompletný a nevyžaduje žiadne ďalšie časti pre inštaláciu na motocykel / jednotka QSE, pripojovacie káblové zväzky /.

Radenie len jedným smerom.

Váha - 0.047 Kg /47 g/

Rozmery - 50 x 60 x 17 mm

Pre overenie dostupnosti produktu QICKSHIFTER EASY pre váš motocykel, nás kontaktujte.

Doručenie 7-21 dní

Príslušenstvo

Vzduchové filtre

Spojky

ANDREANI GROUP - Tlmiče

Poťahy sediel

JETPRIME - Racing parts

Časomiery

Rapid Bike